פתיחה מלאה של מערכת החינוך בחיפה

בבתי הספר ברחבי העיר, נרשמה הבוקר נוכחות של כ-70 אחוזים מכלל התלמידים. ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם וצוות פיקוד העורף, סיירו בבתי הספר בק.חיים, שוחחו עם תלמידים ומורים ובדקו את מוכנות הצוותים והמרחבים המוגנים בהם.

| עודכן: אוקטובר 26, 2023

ראש העיר הבוקר יחד עם צוות פקע"ר בבתי ספר בקריית חיים. קרדיט צילומים: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה קרדיט צילומים: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מערכת החינוך החיפאית נפתחה הבוקר (רביעי) במלואה, באבטחה מתוגברת של חיילי פיקוד העורף ושוטרי תחנת חיפה. במוסדות החינוך בקריית חיים, נרשמו 35 אחוזי נוכחות מכלל הילדים, ככל הנראה עקב קריאת ההורים שלא להגיע למוסדות החינוך.

בבתי הספר התיכוניים בשאר השכונות בחיפה, נרשמו הבוקר אחוזי נוכחות של עשרות אחוזים. כך למשל נרשמו בבית הספר עירוני א' – 70% נוכחות , בחוגים – 55%, בבסמת – 55%, ברמת הנשיא – 70%, בליאובק – 70%, באליאנס – 85% ובאל כרמה 84%.

בבתי הספר לחינוך מיוחד גם כן נרשמה הבוקר נוכחות גבוהה של תלמידים, כאשר 72 אחוזים מכלל התלמידים הגיעו לבתי הספר. אחוז גבוה של נוכחות נרשם גם בגני הילדים ברחבי עיר, בהם נרשמו 62 אחוזי נוכחות מכלל הילדים. הצוותים החינוכיים, בכלל מוסדות החינוך, קיבלו את פני הילדים, שהגיעו בשמחה רבה ובהתרגשות לפגוש את חבריהם.

נושאים קשורים: פיקוד העורף, מערכת החינוך, בתי ספר, עינת קליש רותם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *