ביקור פתע של שר הבריאות בבית חולים "בני ציון"

שר הבריאות אוריאל בוסו, ביקר אתמול (שלישי) בקומפלקס הממוגן החדש, במרכז הרפואי בני ציון בחיפה. בוסו:"התרשמתי מהקומפלקס הממוגן ומההעתקה המהירה של המיון ומחלקות שונות".

| עודכן: אוקטובר 18, 2023

שר הבריאות בביקור ב"בני ציון". צילום:דוברות בית החולים "בני ציון".

שר הבריאות אוריאל בוסו, ערך אתמול בערב, ביקור פתע במרכז הרפואי בני ציון בחיפה, על מנת לעקוב מקרוב אחר ההיערכות בקומפלקס הממוגן החדש שנפתח במרכז הרפואי.

המנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי ארז שימקו וסגנית מנהלת המחלקה לרפואה דחופה – מיון ד"ר אירנה ציקונוב, הציגו בפניו את ההיערכות שבוצעה בשבוע שעבר ותוך 24 שעות להעתקת פעילות המחלקה לרפואה דחופה – מיון לקומפלקס הממוגן, הכוללת כ-70 מיטות. ד"ר ציקונוב, ציינה בפני השר בוסו, את שביעות רצונם של כלל הצוותים במיון, מהתנאים העומדים לרשותם במתחם החדש.

המנהל האדמיניסטרטיבי ארז שימקו, ערך לשר אוריאל בוסו סיור בקומת האשפוז, הכוללת כ-80 מיטות בקומפלקס הממוגן שאליו הועתקה פעילותן של מחלקת פנימית ג', מחלקת הפגייה, המחלקה לטיפול נמרץ כללי ומחלקות נוספות, כהיערכות לתרחיש שהמלחמה תורחב לצפון.

שר הבריאות אוריאל בוסו, עודכן במהלך ביקורו בשיחה שקיים עם מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, על כך שבמרכז הרפואי, נערכים גם להפעלת הקומה הראשונה הממוגנת בבניין המרכזי, הכוללת למעלה מ-70 מיטות ולהפעלה במתכונת חירום של חדרי הניתוח.

שר הבריאות אוריאל בוסו, סיכם את ביקורו, "התרשמתי מאוד מהקומפלקס הממוגן ומההעתקה המהירה של המיון ומחלקות שונות. התרשמתי מאוד גם מהמחויבות ומהברק בעיניים של הצוותים השונים במרכז הרפואי".

צילום:דוברות בית החולים "בני ציון".

נושאים קשורים: בריאות, המרכז הרפואי בני ציון


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *