השר לשעבר עולה למתקפה:"צריך לכתוש את עזה עד חיסול חמאס"

איוב קרא, חבר הכנסת לשעבר, פורש את משנתו בנושא התגובה הישראלית, תושבי עזה והשינויים שצריכים להיעשות בהנפקת רשיון נשק לאזרחים בחיפה והצפון.

| עודכן: אוקטובר 15, 2023


ישראל נמצאת בימים אלה בלחימה לא רק בחזית אלא גם הסברתית. אנו רואים לא מעט מגזרים בחברה הישראלית, שיוצאים להסברה עולמית כמו יוסף חדאד מנצרת, רסאן עליאן משפרעם וגם איוב קרא, מדליית אל כרמל.

קרא, פוליטיקאי דרוזי ישראלי, כיהן כחבר הכנסת מטעם מפלגת הליכוד, כשר התקשורת, שר בלי תיק, סגן שר לפיתוח הנגב והגליל, סגן השר לשיתוף פעולה אזורי, סגן יושב ראש הכנסת, וסגן שר במשרד ראש הממשלה. לאחר הבחירות האחרונות בנובמבר 2022, החליט לפרוש מהחיים הפוליטיים, אך הוא עדיין פעיל בתחום ההסברה בארץ, במזה"ת ובעולם.

לאחר הטבח הנפשע של חמאס בדרום והתקיפות של צה"ל בעזה, החליט קרא, לצאת במאמצי הסברה כשהוא מעלה סרטונים בפייסבוק ומתראיין לערוצי תקשורת ישראלים ואף ערביים.

השר לשעבר, פנה לתושבי עזה כשהוא אומר "החיים שלכם גמורים", והפציר בהם שיביאו את ראשי מנהיגי החמאס, מוחמד דף ויחייא סינוואר, שלטענתו מכרו אותם לטובת הכסף האיראני, לפני שיברחו למלונות הפאר בקטאר. איוב קרא מוסיף: "עזה הפכה להיות הבעיה של האזור כולו ומאיימת על היחסים הדיפלומטיים עם סעודיה, האמירויות ועוד. לכן, צריך לכתוש אותה מהאוויר, צפון עד דרום הרצועה, שיברחו לכל מקום, רק לא לכיוון שלנו. לתקוף ארטילרית בנחישות, שכל החמאסניקים יצאו מהבונקרים עד האחרון שבהם".

בהמשך, יצא איוב בקריאה לחמש את המגזר הדרוזי וגם אזרחים יהודים בחיפה והצפון, שמעוניינים להוציא רשיון לנשק, במיוחד בחיפה והצפון:

"ביום פרוץ המאורעות, הייתה פניה אלי מצד אזרחים ובמיוחד דרוזים, לאספקת נשק לאזרחים להגנה על הישובים הדרוזים. פניתי לשר לביטחון פנים ואני שמח שהקריטריונים לאחזקת נשק שונו, ויש סיכוי להרבה אזרחים לקבל נשק בימים אלו. לא נחכה שחיזבאללה יגיע אלינו, נתחמש ונהיה מוכנים לקרב ולא נופתע כמו בדרום".

קרדיט:אמירה קרא

נושאים קשורים: כלי נשק, דלית אל כרמל, דרוזים, מלחמת "חרבות ברזל"


מעקב
הודע על
guest
1 תגובה
Oldest
Newest הכי מדורג
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות
יהודה מחפוד

איוב האח היקר אין עליך אני סומך עליך ועומד,מאחורי כל מילה שלך ואני איתך אלך למלחמה הכי בטוח והכי רגוע כי אני סומך עליך.אוהב אותך אח יקר.כמו שתמיד אני אומר לך אתה אצלי מספר 1 בפריימריז שבליכוד.