קריית אתא: אודיה, בן בן ברוך ועוד, באירועי סוף הקיץ.

החופש הגדול עוד מעט נגמר, אבל בקריית אתא, ממשיכים לחגוג ולערוך אירועים למרות החום הכבד ולקראת פתיחת שנת הלימודים. להלן מספר אירועים שנערכו וכאלה שצפויים בקרוב.

| עודכן: אוגוסט 21, 2023

"קיץ חם" בפינסקר קרדיט:דוברות קרית אתא

אלפי תושבים, הגיעו לאירוע המשפחות במסגרת סדרת אירועי "קיץ חם", שמקיימת עיריית קרית אתא, במהלך חודש אוגוסט

התושבים הגיעו בשבוע שעבר, למתחם ביה"ס "פינסקר", ליהנות מהפנינג לכל המשפחה המתקיים במסגרת סדרת אירועי "קיץ חם", שעורכת עיריית קרית אתא, ללא עלות עבור תושבי העיר. האירוע כלל שלל סדנאות יצירה, מתקני פעילות אתגריים, מתנפחים ענקיים ומופעים של מיכל הקטנה ורונו גיבור על. בהמשך, יתקיים אירוע נוסף ב 22.8, במתחם ביה"ס שפרינצק, עם מופעים של כוח פיג'י וסוניק. אירוע סוף הקיץ, יתקיים ב- 29.8 בפארק הספורט ויכלול מופעים של רוי בוי וקופיקו. האירועים יכללו הפנינג ענק עם מתנפחים חדשניים היחידים מסוגם בארץ , מתקנים אתגריים, מגלשות ענקיות, פארק מים, לונה פארק, מתחמי פעילות, סדנאות יצירה ועוד. כל האירועים פתוחים לקהל והכניסה היא חופשית.

מיכל הקטנה ב"קיץ חם" בפינסקר קרדיט:דוברות קריית אתא
מיכל הקטנה בקריית אתא קרדיט:דוברות קריית אתא

בן בן ברוך בקרית אתא
מאות תושבים הגיעו בשבוע שעבר לאודיטוריום העירוני, ליהנות ממופע סטנד אפ מצחיק במיוחד של הבדרן בן בן ברוך. המופע נערך במסגרת סדרת המופעים "קיץ מצחיק", שמקיימת עיריית קרית אתא ורשת המתנ"סים לתושבי העיר, במהלך חופשת הקיץ. במסגרת התוכנית, יופיע בהמשך גם הסטנדאפיסט אדיר מילר.

קיץ מצחיק בקרית אתא- בן בן ברוך. קרדיט:דוברות קריית אתא
קרדיט:דוברות קריית אתא

קיץ חם לבני הנוער בקרית אתא

סוגרים את הקיץ לבני הנוער עם הזמרת אודיה. מסיבת סיום הקיץ לבני הנוער בעיר, תכלול מסיבה עם D.J , דוכנים והופעה של אודיה במסגרת מיזם בימות פיס של מפעל הפיס. האירוע יתקיים ביום שני 28.8 בשעה 19:30, בחטיבה העליונה רוגוזין.
כרטיסים במרכז הנוער העירוני – מורדי הגטאות 24 (ימים א-ה בין השעות 10:00-16:00)

לפרטים נוספים: 04-8440780
המופע מיועד לבני נוער תושבי העיר, בעלי תעודת זהות, תעודת תושב או צילום ספח תעודת זהות של ההורים.

אודיה – קרדיט צילום: טל עבודי

תיאטרון קרית אתא פותח עונת תרבות חדשה

תיאטרון קרית אתא, המופעל ע"י רשת המתנ"סים העירונית, משיק את עונת ההצגות והמופעים החדשה, לשנת 2023-2024. סדרת הצגות התיאטרון כוללת 6 הצגות איכותיות של מיטב התיאטראות בארץ. בין ההצגות: "מעבר לדלת" עם יעל לבנטל, "מלון סוף העולם" עם רובי פורת שובל, "המודעה" עם מירב גרובר, "הסטנדאפיסט" עם יעקב כהן, "הבן" עם דרור קרן ו- "ערב שקופיות" עם יפתח קליין וטלי שרון. במקביל, מציע התיאטרון לתושבי העיר סדרת תרבות נוספת "מועדון זמר", הכוללת סדרה של 6 מופעי זמר עברי עם שירה בציבור. בין המופעים: סימפונט רעננה, קובי אושרת ולהקת חלב ודבש, צרויה להב ותמר גלעדי, רבקה זוהר, ניצה שאול ומופעים משירי יוון עם חיים לוי ומשירי נתן אלתרמן עם להקת העבריות.

נושאים קשורים: קריית אתא, ארועי קיץ, עיריית קרית אתא, בידור, תיאטרון קרית אתא


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *