חינוך, ביטחון ותרבות בקרית אתא

| עודכן: ינואר 9, 2024

אליעד בהופעה. קרדיט:דוברות עיריית קרית אתא

עיריית קרית אתא, נערכת לקראת פתיחת ההרשמה לגני הילדים, כיתות א' והצהרונים ברחבי העיר לשנת התשפ"ה

עיריית קרית אתא, נערכת לקראת פתיחת ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' לשנת הלימודים החדשה התשפ"ה.
הרישום למוסדות החינוך יחל בתאריך 11.1.24 וימשך עד לתאריך 31.1.24, כאשר גם השנה הליך הרישום לגנים ולבתי הספר יתבצע באמצעות אתר האינטרנט העירוני : https://www.kiryat-ata.org.il/


באתר ניתן למצוא את המידע העדכני והרלוונטי ביותר שיסייע בבחירת הגן המתאים ביותר, בזמן ובמקום הנוח ביותר ויספק מידע מפורט אודותיו. הרישום באתר מיועד לתושבי קרית אתא בלבד הרשומים במרשם התושבים והוא יהיה פתוח לשירות התושבים במועדי הרישום בלבד. הרישום יתבצע ע"פ מערכת ממוחשבת בהתאם לכתובת מס' המשלם בארנונה לפי נתוני מינהל האוכלוסין.


במקביל, במועד זה תיפתח גם ההרשמה לצהרוני רשת המתנ"סים העירונית עבור תלמידי גני הילדים ובתי הספר, כאשר מספר המסגרות תלוי במספר הנרשמים בכל צהרון. ניתן יהיה להגיש בקשה להנחה עבור פעילות צהרוני הגנים למשרד התמ"ת, כאשר ההנחה ניתנת בהתאם לקריטריונים של המשרד. סבסוד צהרוני בתי הספר ע"י משרד החינוך יעודכן בהמשך בהתאם להחלטות הממשלה. גם השנה, תופעל בכל הצהרונים תכנית לקידום אורח חיים בריא בשיתוף "אפשרי בריא" הכוללת תפריט בריאות בליווי תזונאית צמודה ושלל פעילויות לקידום הנושא. ההרשמה לצהרונים מתבצעת באמצעות אתר http://www.hugim.org.il/


העירייה מבקשת מההורים להקפיד להירשם במועדי הרישום הן למוסדות החינוך והן לצהרונים על מנת שניתן יהיה להיערך בהתאם ולשלוח את השיבוצים בהקדם, במטרה לאפשר להורים היערכות מתאימה להגשת ערעורים בעת הצורך לפני תחילת שנת הלימודים.

סיירת ההורים בקרית אתא מסכמת שנת פעילות

בשבוע שעבר נערכה פעילות של היחידה לביטחון קהילתי עבור מתנדבי סיירת ההורים בעיר. האירוע כלל סיכום של הפעילות לשנת 2023 , מפגש עם מפקד נקודת השיטור בקרית אתא, פקד סאמח ביבאר ומפגש חוויתי של יוגה צחוק.


סיירת ההורים היא סיירת המורכבת מהורים פעילים המתנדבים לסייר בסופי השבוע בשעות הלילה, על מנת לפגוש את בני הנוער במרחבים הציבוריים והפארקים ולקיים איתם שיחה, להקשיב להם, לתת עצה ובמידת הצורך לסייע אם קיימת מצוקה. בנוסף, פועלת העיר קבוצת מסיירים בשכונות – קבוצת הליכה ספורטיבית אשר נפגשת פעמיים בשבוע בשעות הערב, ותוך כדי האימון מסיירת כל פעם בשכונה ובאזור אחר בעיר.

סיירת ההורים בקרית אתא. קרדיט:דוברות עיריית קרית אתא

מופע הפוגה של אליעד בקרית אתא
מאות תושבים הגיעו בשבוע שעבר לאודיטוריום העירוני ליהנות ממופע מסובסד של הזמר אליעד, בשיתוף עם משרד התרבות והספורט ורשת המתנ"סים.

קרדיט:דוברות עיריית קרית אתא

נושאים קשורים: קרית אתא, עיריית קרית אתא


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *