המנהלים והמנהלות החדשים בבתי הספר בחיפה

לקראת תחילת שנת הלימודים, שתיפתח בעוד שלושה וחצי שבועות, מערכת החינוך החיפאית מתחדשת בשלוש מנהלות ומנהל אחד חדשים. בואו נכיר את הדמויות מקרוב.

| עודכן: אוגוסט 8, 2023

חוזרים לבית הספר אילוסטרציה

צבר שמיר, ינהל את חטיבת הביניים עירוני ה' שבכרמל, לינט בכר תנהל את בית הספר היסודי "אילנות" שבכרמל המערבי, שני נזרי-קמה, תנהל את בית ספר "אלון" ברמת אלון ורויטל אברהמי, תנהל את בית ספר "גבריאלי" שבשכונת נווה פז.

צבר שמיר, אשר ינהל את חטיבת הביניים עירוני ה', הוא חיפאי בן 36, נשוי ואב לשתי בנות. צבר, הוא בוגר הפקולטה לפיזיקה באוניברסיטת תל אביב בתואר ראשון ובעל תואר שני בניהול מערכות חינוך מאוניברסיטת חיפה. כמו כן, הוא בוגר תכנית "חותם". צבר כיהן בשנה האחרונה כסגן מנהלת החטיבה ורכז מערכת שש שנתית בחטיבת הביניים, כמורה לפיזיקה, מחנך ורכז שכבה.

עם היבחרו, ציין: "אני מאמין בחינוך הציבורי האיכותי המוכיח את עצמו ושמח מאד לראות שמשפחות רבות כל כך בוטחות בעירוני ה' ובחינוך שאנחנו מעניקים. בשנת הלימודים הקרובה, נעמיק בחינוך הוליסטי הממוקד ברווחה הפיזית, החברתית והנפשית של התלמידים, לצד המשך התכניות למצוינות פדגוגית".

לינט בכר, שנבחרה לניהול בית הספר היסודי "אילנות" היא בת 43, נשואה ואמא לשלושה ילדים. לינט בעלת תואר שני במדע המדינה ותואר ראשון בחינוך מ"המכללה האקדמית גורדון". בשנים האחרונות, הייתה מורה לאנגלית, מחנכת, רכזת חינוך לחיים בחברה וחברה בצוות ניהול בית הספר.

עם כניסתה לתפקיד ציינה: "אני נכנסת לתפקידי מתוך מחויבות עמוקה להובלת הילדים למצוינות לימודית וחברתית-ערכית. תפיסתי החינוכית מושתתת על מכוונות לפרט, תוך מתן מענה לצרכיו הייחודיים, קידום שוויון הזדמנויות ומיצוי יכולותיהם וכישוריהם של כל תלמידיי".

שני נזרי-קמה נבחרה לניהול בית הספר היסודי "אלון". שני היא בת 39, נשואה ואמא לארבעה ילדים. היא בעלת תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון במשפט ציבורי ובינלאומי מאוניברסיטת תל אביב, תעודת הוראה ממכללת "אורנים" ולימודי תעודה בטיפול בהפרעות קשב. בשנים האחרונות, שימשה כמנהלת שכבה בחטיבת ביניים, מדריכת הוראת העברית, מורה למשפטים וללשון.

שני נזרי-קמה ציינה עם בחירתה, כי "כאשת חינוך אני מאמינה שחובה עלינו לחבק את התלמידים, תוך הצבת גבולות ברורים. תלמיד שטוב לו הוא תלמיד לומד ותפקידו של הצוות החינוכי לדאוג שהאור של התלמיד ישאר דולק."

רויטל אברהמי, תושבת נשר בת 44, נבחרה לניהול בית הספר היסודי "גבריאלי". רויטל, בעלת תואר ראשון רב תחומי ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת חיפה ובוגרת הסבת אקדמאים עם התמחות במתמטיקה ממכללת "גורדון". עבדה כרכזת מתמטיקה וכמדריכת מתמטיקה במספר בתי ספר בעיר ולפני כן כמנהלת סניף כח אדם.

רויטל ציינה, כי היא רואה את "תפקידו של בית הספר כמסגרת לימודית, חינוכית וחברתית בסביבה בטוחה. בית הספר יטפח מיומנויות יסוד, אשר יאפשרו לתלמידנו להשתלב בחברה מתפתחת ומשתנה. נדאג לקידום הצלחתם של התלמידים באמצעות עיצוב, עידוד, ויישום של למידה משותפת, תוך מתן הזדמנות אמיתית לתלמיד להצליח לממש את יכולותיו ולהביא לידי ביטוי מצוינות אישית".

המנהלות/ים החדשים. קרדיט צילומים: דוברות עיריית חיפה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *