מזכ"לית הסתדרות המורים סיירה בחיפה

"קליטת התלמידים המפונים במערכת החינוך בחיפה היא מיטבית ומהווה דוגמא לשאר הרשויות המקומיות בארץ". כך אמרה אתמול (שלישי) מזכ"לית הסתדרות המורים, יפה בן-דוד, לראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, בתום סיור מקצועי שערכה בחיפה, לבחינת מידת קליטתם של צוותי המורים ותלמידי המשפחות אשר פונו לחיפה מיישובי הצפון והדרום, במערכת החינוך החיפאית.

| עודכן: נובמבר 15, 2023


יפה בן-דוד, מזכ"לית הסתדרות המורים ציינה כי משיחות שקיימה במהלך סיורה עם תלמידים ועם צוותי חינוך שהגיעו לחיפה מיישובים בצפון ובדרום, עולה כי הם מרגישים בחיפה כמו בביתם וכי קליטתם במערכת החינוך החיפאית הינה מיטבית מכל הבחינות, לרבות יחס התלמידים וצוותי החינוך החיפאיים, שילובם במערך ההסעות העירוני, וכן מהעובדה כי ניתנים להם מענים ופתרונות מיידיים וכלל העזרים הלימודיים הנדרשים להם.

בן-דוד שיבחה בדבריה את ראש מינהל החינוך בעיריית חיפה, אילנה טרוק וצוותה, על ניהול למופת של מערך קליטת התלמידים ושילובם המלא בכל שכבות הגיל.

לסיום, אמרה בן-דוד, כי היא מסיימת את הסיור בחיפה בהרגשה מצויינת ומייחלת לכך שרשויות נוספות בארץ ילמדו מצורת התנהלות העירייה בנושא ויפעלו אף הן בצורה דומה.

נושאים קשורים: עיריית חיפה, עינת קליש רותם, חינוך, תלמידים, מפונים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *