טירת כרמל- הושגו סיכומים בין העירייה להנהגת ההורים בבית הספר "החותרים", איום השביתה הוסר

בשבוע שעבר, החליטו בהנהגה להודיע למנהלת בית הספר, על החלטתם לא לאפשר את פתיחת שנת הלימודים הקרובה ב1.9.2023, במצב הנוכחי של בית הספר,לאחר הבטחות וסיכומים מול העירייה אשר לטענתם הופרו שוב ושוב.

| עודכן: אוגוסט 7, 2023


הנהגת ההורים, שנפגשה פעמים רבות עם העיריה במהלך השנתיים האחרונות , הזמינה והתייעצה עם מומחים שונים והצליחה לשכנע ולקבל הסכמות. לטענתם, ביצוע ההסכמות נדחה בכל פעם מחדש. עם העומס החריג הצפוי בבית הספר בשנה הקרובה, פתיחתו ללא כניסה נוספת ומפרץ נשק וסע, ללא הכשרת תשתית למחשבים, מרחבי פעילות והקמת ציליות, דברים אלו היוו סכנה בטיחותית וכן פגיעה בחינוך וברווחת ילדיהם. 

ביום חמישי האחרון, התקיימה פגישה של נציגי הנהגת בית ספר החותרים עם ראש העיר, מר אריה טל, מנהל אגף החינוך מר ציון סודי ומנהלת בתי ספר יסודיים, הגברת סיגי אגיון.

בסופו של הערב, הנהגת ההורים בירכה על פגישה מוצלחת והודתה על זמנם של הנוכחים ועל ההתייחסות המוקפדת לליקויים ולבקשות מטעמם.

עיקרי הפגישה:

  • ב- 1.9, תפתח כניסה נוספת (מרחוב אריאל שרון) ויהיה שומר חמוש במקום. (אופן פעילותה של הכניסה באופן ברור, יוחלט בפגישה של ההנהגה עם מהנדסת העיר).
  • עד ה- 1.9, המחשבים יחוברו בבית הספר.
    *יהיה דשא סינטטי לאורך כל האזור המערבי.
    *צפי סיום עבודות אולם הספורט ככל הנראה 10-11.23.
    *יום לימודים ארוך- אינו בשלית העירייה, אלא באחריות של משרד החינוך וקשור לדירוג סוציו-אקונומי.

כמו כן, סוכם שהנהגת ההורים תעמוד בקשר רציף עם הגורמים הרלוונטיים בבית הספר ובעירייה ותעדכן את כלל ההורים בהתקדמות בשטח.

מעיריית טירת כרמל נמסר:
״אנו מברכים על שיתוף הפעולה עם הנהגת הורי בי״ס החותרים, ועל המפגש הפורה שהתנהל באווירה חיובית והוביל לסיכומים לשביעות רצון כל הצדדים״.


נושאים קשורים: מערכת החינוך, טירת כרמל, חינוך


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *