מלגות בסך כולל של 105,000 ש"ח הוענקו באמצעות הקרן לחיפה לסטודנטים וסטודנטיות באוניברסיטת חיפה לזכרו של נתן בר-ידין ז"ל

| עודכן: מאי 8, 2023

בתמונה מימין לשמאל : נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין, מנכ"לית אגודת ידידי אוניברסיטת חיפה בישראל אליענה דן, יו"ר הקרן לחיפה ד"ר קובי זייד, מנהלת שותפויות ופיתוח משאבים חיה רודוי ומנהל פיתוח עסקי ופרוייקטים עמיר נחשון (צילום הקרן לחיפה)

הקרן לזכרו של נתן בר-ידין ז"ל , החליטה להגדיל השנה את סך כל התרומות למלגות לכ- 615,000 ₪ באמצעות הקרן לחיפה לכלל המוסדות ומקבלי המלגות, כאשר בטקס שהתקיים באוניברסיטת חיפה במעמד נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין , מנהלת שותפויות ופיתוח משאבים חיה רודוי ומנכ"לית אגודת ידידי אוניברסיטת חיפה בישראל אליענה דן, העניק יו"ר הקרן לחיפה ד"ר קובי זייד תרומה על סך 105,000 ₪ של קרן בר ידין המיועדת למלגות לסטודנטים וסטודנטיות באוניברסיטת חיפה.

משפחת בר-ידין, התגוררה בעבר בקריית חיים עד שעברה לטקסס ארה"ב והחליטה להעניק חזרה למדינה לסטודנטים ולסטודנטיות שהינם חלק ממנה, אשר צריכים להתגבר על קשיים רבים כולל כלכליים כדי להצליח ולהתקדם בחיים. באמצעות המלגה, מעבירה משפחת בר ידין מסר לאותם סטודנטים וסטודנטים, שעם הרבה התמדה ומעט עזרה, הם יוכלו להגשים את כל חלומותיהם ולהצליח.

יו"ר הקרן לחיפה, ד"ר קובי זייד : "משפחת בר ידין תורמת מזה שנים לקהילה על כך אנו מוקירים לה תודה".

אודות הקרן לחיפה:

בין פעילויותיה הרבות והמגוונות למען הקהילה של הקרן לחיפה, ניתן לציין את עידוד שילובם בחברה הישראלית של סטודנטים וסטודנטיות תושבי חיפה, ששירתו שירות משמעותי בצה"ל או בשירות לאומי. כמו כן, פעילויותיה מתפרשות על פני מגוון רחב של תחומים ובהם : חינוך, תרבות, קהילה, פעילות לילדים ונוער,העשרה, אירועים ועוד .

בתמונה מימין לשמאל : נשיא אוניברסיטת חיפה פרופ' רון רובין ויו"ר הקרן לחיפה ד"ר קובי זייד (צילום הקרן לחיפה)

נושאים קשורים: אוניברסיטת חיפה, הקרן לחיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *