גבר בשנות העשרים לחייו נהרג לאחר שנלכד מתחת לרכבת בתחנת קריית מוצקין

| עודכן: אפריל 28, 2023

צילום: דוברות תחנת קריות כבאות והצלה

בשעה 11:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב כרמל על צעיר שנפגע מרכבת בתחנת הרכבת בקרית מוצקין. לאחר פעולות חילוץ מורכבות של לוחמי האש, חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח רמב"ם צעיר כבן 20 עם פגיעה רב מערכתית במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה

ברגעים אלה פועלים לוחמי האש תחנת קריות בחילוץ מורכב וקשה של ילד שנלכד מתחת לרכבת בתחנת קרית מוצקין.

הלוחמים בפיקודו של מפקד התחנה סגן טפסר משה צ'יקו לוי מחלצים את הילדים שנמצא בהכרה אך פצוע קשה בעזרת כלים הידראולים וכלי חילוץ נוספים.

הפראמדיקים של מד"א איציק שושן ומיכאל יוחנוב סיפרו: "הצעיר שנפגע מהרכבת היה לכוד מתחיתה כשהוא בהכרה מעורפלת. תוך כדי פעולות החילוץ המורכבות והממושכות של לוחמי האש הענקנו לו טיפול רפואי ראשוני שכלל תרופות, נוזלים ועצירת דימומים. מיד כשהתאפשר העברנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים, במהלך הפינוי מצבו הדרדר וביצענו בו פעולות החייאה."

סגן טפסר משה צ'יקו לוי: "כוחות הכיבוי של תחנת קריות הגיבו לאירוע תאונה של גבר בשנות העשרים לחייו שהיה לכוד בין המסילה לגלגלי הרכבת, הצוותים הגיבו במהירות ובעוצמה לאחר פעילויות חילוץ מורכבות בתנאים לא פשוטים הם חילצו את הלכוד והעבירו אותו להמשך טיפול

מהרכבת נמסר: "אדם אשר נכנס לשטח המסילה בניגוד להנחיות בתחנת קרית מוצקין, נפגע מרכבת חולפת.
צוותי חירום והצלה של רכבת ישראל מד"א ומשטרה נמצאים במקום.
בשל האירוע חלים עיכובים ושינויים בתנועת הרכבות באיזור הצפון והיסעים הוזמנו לתחנות קריית מוצקין, נהריה, כרמיאל וחיפה מרכז השמונה."

מרמב"ם נמסר: "לרמב"ם פונה גבר אלמוני צעיר שלפי הדיווחים נפגע ע"י רכבת במוצקין. הגבר הגיע תוך החייאה ולצערינו נקבע מותו בחדר הלם"

צילום: דוברות תחנת קריות כבאות והצלה
נושאים קשורים: קריית מוצקין, רכבת ישראל, תאונה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *