סיום טראגי לחיפושים: אותרה גופתה של הנעדרת ספיר נחום

| עודכן: יוני 13, 2022

צילום מהחיפושים באזור איבטין צילום: דוברות המשטרה

לאחר שאמש אותרה גופה באזור החיפושים סמוך לכפר איבטין, זוהתה גופתה של הנעדרת מעכו במכון באבו כביר, כך הסתיימו החיפושים אחר הנעדרת במשך 11 יום בתוצאה טרגית, החשוד בניסיון הרצח בן זוגה לשעבר של נחום ולא חלאיילה נמצא במעצר, כשהבוקר המשטרה עצרה גם את אחיו בקשירת קשר למקרה

במהלך הימים האחרונים פעלו שוטרי משטרת ישראל בשילוב לוחמי מג"ב ומתנדבים לאיתורה של ספיר נחום תוך ביצוע חיפושים וסריקות בשטחים נרחבים, בתנאי שטח מורכבים ובשימוש באמצעים טכנולוגיים לרבות מסוקים, רחפנים, כלבנים, פרשים וכוחות רבים. הכוחות פעלו בהתאם להערכות מצב מחוזיות ועל פי תוכנית חלוקה לתאי שטח ומבצעים סריקות באופן רגלי ורכוב.

ספיר נחום ז"ל סיום טראגי לחיפושים צילום: דוברות המשטרה

אתמול, במהלך סריקה חוזרת של שוטרי מחוז חוף בתא שטח סמוך ליישוב איבטין אותרה גופתה של הנעדרת.

בשעות אלו ובמסגרת החקירה המתנהלת ממשיך צוות החקירה של היחידה המרכזית במחוז חוף לחקור ולפעול בזירת העבירה יחד עם גורמים מקצועיים על מנת לאסוף ראיות.

משטרת ישראל פעלה ללא לאות במשך 11 ימים על מנת לאתר את ספיר אולם לצערנו החיפושים הסתיימו בתוצאה טראגית. אנו משתתפים בצערה הכבד של המשפחה.
נמשיך לחקור את המקרה עד תום.

מיחידת הכלבנים נמסר:

בתום חיפושים נרחבים אחר הנעדרת ספיר נחום, כבת 24, שנעלמו עקבותיה בתאריך 2.6.2022 מאזור עכו –

הנ"ל אותרה לצערנו כשהיא ללא רוח חיים.

יכ"ל פעלה למעלה משבוע ימים ברציפות, תוך הישארות בשטח בגזרת הצפון, מבלי לחזור הביתה, והפעילה כלבנים, גששים, רחפנים, אנשי שטח מבצעיים וג'יפאים – הכל למטרה אחת: למצוא את הנעדרת.

יכ"ל משתתפת בצער המשפחה ומוסרת את תנחומיה הכנים.

בוידאו: ניר ג'מבר מפקד תחנת עכו, צילום: דוברות המשטרה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *