מכללת ההסתדרות בחיפה ובקריות פועלת במרץ למען גמלאי וגמלאיות ההסתדרות במרחב חיפה

| עודכן: נובמבר 16, 2021

משה מזרחי ונחום תמיר במכללת ההסתדרות צילום: דוברות ההסתדרות מרחב חיפה

ההסתדרות במרחב חיפה מקיימת סדרת הרצאות מעניינות של המרצים הטובים והמרתקים בישראל. ההרצאות מתקיימות בחיפה ובקריית ביאליק במסגרת מכללת ההסתדרות.

באולם המחודש והמרווח בבית ההסתדרות בחיפה התקיימה בשבוע שעבר הרצאתו של ליאור מנור בנושא 'כשהחוש השישי פוגש את חוש ההומור'. ההרצאה המרתקת ומצחיקה התקיימה במסגרת מכללת ההסתדרות בחיפה, עבור הגמלאיות והגמלאים- חברי ההסתדרות הכללית, המתגוררים בחיפה והקריות. זוהי העונה השלישית של המכללה, לאחר שהעונה הראשונה שהחלה באוקטובר 2018, הסתיימה ביולי 2019.

האולם היה מלא בגמלאיות ובגמלאים חברי ההסתדרות במרחב חיפה, שהגיעו לשמוע את ההרצאה של ליאור מנור. כך קרה גם שבוע לפני כן בהרצאתו של נחום תמיר בנושא 'תורת המספרים'.

יותר ממאה גמלאיות וגמלאים הגיעו להרצאות מכללת הגמלאים במועדון ההסתדרות בקריית ביאליק, הרצאתו של כתב חדשות החוץ בטלוויזיה ארד ניר והרצאתו של נחום תמיר בנושא 'תורת המספרים'.

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה מסר את ברכתו לגמלאים והודה להם על שהצטרפו למכללה והגיעו להרצאה "הייתי יו"ר ועד עובדי עריית חיפה והתבקשתי לבוא להסתדרות. ואני גאה לומר היום שההסתדרות היא הבית של העובדים והגמלאים. בהסתדרות נפל דבר לפני שלוש שנים, הבינו שיש להשקיע בציבור הגדול שעבד במשך שנים, הקים את המדינה ואת ההסתדרות ועכשיו כשהגעתם לגיל פרישה, אנחנו מעוניינים להמשיך ולהשקיע בכם ובזמן הפנאי שלכם. אני מאחל לכם למידה מעניינת והמון הנאה".

"אני מבקש להודות לארנון בר דוד יו"ר ההסתדרות הכללית על תמיכתו העקבית בפעילות שלנו במרחב חיפה למען הגמלאים, לאבי יחזקאל סגן יו"ר ההסתדרות וראש אגף ארגון ומרחבים שעומד לצידנו לאורך כל הדרך ולציון לנקרי ראש תחום הגמלאים בהסתדרות על הסיוע בכל פעילות הגמלאים במרחב חיפה".

פנינה נאווי אופיר יו"ר הסתדרות הגמלאים במרחב חיפה אמרה כי היא מתרגשת לראות כל כך הרבה גמלאיות וגמלאים במכללה. "השנה אנחנו פותחים לכבודכם שתי סדרות של הרצאות במכללה, בבית ההסתדרות בחיפה ובמועדון ההסתדרות בקרית ביאליק". פנינה נאווי אופיר הודתה לצוותים בהסתדרות שמסייעים להוציא לפועל את הרצאות מכללת ההסתדרות: בחיפה לאודי דהן -מנהל האחזקה המרחבי, ולכל הצוות של העובדות, העובדים, המתנדבות והמתנדבים. בקריית ביאליק לצוות הגדול בראשות של אבי חביה – מנהל מועדון ההסתדרות בקריית ביאליק.

ליאור מנור בהרצאה במכללת ההסתדרות צילום: דוברות ההסתדרות מרחב חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *