מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית נפגש עם ראש המועצה האזורית של זבולון והודה לו על שיתופי הפעולה

| עודכן: נובמבר 14, 2021

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי רונן נודלמן מעניק תעודה לראש המועצה האזורית זבולון עמוס נצר צילום: דוברות כללית

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, רונן נודלמן, נפגש עם ראש המועצה האזורית של זבולון, עמוס נצר והודה לו על שיתוף הפעולה במאבק למיגור נגיף הקורונה ועל הדרך המשותפת לקידום בריאות לטובת מבוטחי כללית.

"בין כללית והמועצה, בהובלתו של עמוס נצר, שיתוף פעולה הדוק למען בריאות תושבי המועצה ומבוטחי כללית. יחד פעלנו בשנה וחצי האחרונות בשגרה מאתגרת בעקבות הקורונה, ובזכות השותפות בנינו ולצד שגרת הטיפולים במרפאות, הגענו להישגים יפים במאבק בנגיף הקורונה ואני רוצה להודות בשמי ובשם כללית על שיתוף הפעולה" שיתף רונן.

ראש המועצה האזורית זבולון, עמוס נצר, בירך ואמר "אני מודה למנהל המחוז על העבודה המאומצת והטובה ועל שיתוף הפעולה המוצלח איתנו במספר פרויקטים. כללית מעניקה לתושבי זבולון שירות מצוין בשגרה ובחירום וחשנו זאת היטב בתקופת הקורונה כשהביאו לכאן צוותים רפואיים לאיוש עמדות חיסונים על מנת להנגיש אותן כמה שיותר לכולם. אני מתכוון להמשיך ולפעול יחד על מנת להביא את שירותי הבריאות הטובים ביותר לכלל תושבי המועצה".

"אני מברך על שיתופי הפעולה עם המועצה  והעשייה הרחבה גם בשגרה ובחירום. אנו דואגים כל העת לבריאות הציבור, משפרים תשתיות, משפצים ומרחיבים מרפאות, מנגישים שירותים רפואיים ומשפרים זמינות. השבוע השקנו את המוקד בקריה הרפואית זבולון, זו בשורה אמיתית למבוטחי כללית. המיון הקהילתי ימשיך לפעול ברצף כל יום עד השעה 23:00 ובסופי השבוע המוקד יפעל בשעות 12:00-23:00 כולל בשבתות ובחגים.  ההיתרון המשמעותי ביותר בהקמת המוקד – במהלך כל שעות הפעילות המוקד יאויש ע"י טובי הרופאים ובהתמחויות שונות (מומחים ברפואה פנימית/דחופה, משפחה, טראומה וילדים) כולל שירותי סיעוד ומנהלה רחבים, ההמתנה קצרה מהמתנה בחדר מיון ולרשות הצוות מעבדה לבדיקות דחופות, מכון רנטגן ובית מרקחת" סיכם רונן.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *