עם ישראל חי: מאות תושבים צעדו במצעד דגלים בטירת הכרמל לרגל יום ירושלים

מאות תושבים יצאו אמש (שלישי) לרחובות טירת הכרמל במצעד דגלים מרגש ומרומם לכבוד יום ירושלים, ביוזמת הגרעין התורני 'בגדלות' ומרכז "זהות" טירת כרמל, חבר מועצת העיר ויו"ר הציונות הדתית שגיא בן לישה, והמתנ"ס העירוני.

| עודכן: יוני 7, 2024


המשתתפים הניפו דגלי ישראל ודגלי חטיבות צה"ל, כאות הזדהות עם חיילי צבא ההגנה לישראל ותפילה לבשורות טובות ולהצלחת עם ישראל.

הצעדה, שהתקיימה לאור מאורעות השנה האחרונה, נועדה להזכיר לכל אחד מתושבי העיר ומעם ישראל כולו את עוצמתו ואחדותו של העם היהודי.

בת-אל לברן, רכזת קהילה בגרעין 'בגדלות' ומנהלת מרכז זהות בטירת הכרמל, מספרת: "היה מרגש ומעורר השראה לראות את ההיענות הגדולה של תושבי העיר למצעד הדגלים. מאות אנשים, משפחות, ילדים ובני נוער יצאו מבתיהם והצטרפו לצעדה ברחובות העיר, מתוך תחושה של אחדות, שותפות גורל ואהבת הארץ. זוהי ההוכחה שעם ישראל חי וקיים, ושיחד נצליח לזכות בבשורות טובות".

חבר מועצת העיר ויו"ר הציונות הדתית, שגיא בן ליש אמר: "אני מודה לכל בתי הספר שהצטרפו אלינו לאחר צהריים מיוחד במינו, בארוע בו הרמנו את הדגל וזכינו לחזק ולשלוח כוחות לכל משפחות הפצועים והחטופים ומתפלל יחד עם כולם לבשורות טובות"

אלי ליפשיץ, מנכ"ל ארגון 'זהות', מציין: "הגרעין התורני 'בגדלות' בשילוב מרכז זהות בטירת הכרמל מהווה מודל לחיבור בין כל חלקי הציבור סביב ערכים של מורשת, ציונות ומחויבות לקהילה. מצעד הדגלים המשמעותי שהתקיים היום לכבוד יום ירושלים הוא דוגמה מרשימה לאופן שבו הגרעינים התורניים שלנו מחוללים שינוי חברתי ותרבותי בערים ברחבי הארץ, ומחזקים את החוסן הלאומי של ישראל".

קרדיט תמונות: ארגון זהות


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *