מרקו שב הביתה, מכבי סיימה את העונה

ב10 שחקנים ועם אקס מאמן הירוקים מרקו בלבול, מצליחה מכבי נתניה להביך את מכבי חיפה בפעם השניה ב4 ימים ב"סמי עופר", להעיף אותה מגביע המדינה ולשלוח אותה כבר באפריל לחוף הים.

| עודכן: אפריל 3, 2024

מרקו בלבול. קרדיט:מכבי חיפה האתר הרשמי

מכבי חיפה במשבר, זה לא סוד…. ועדיין, מדהים איך מצליחים הירוקים "להתעלות" ביכולת העלובה שלהם ממשחק למשחק. במחצית הראשונה, עוד נראה שהירוקים בדרך הנכונה אחרי מחצית בה היו דומיננטיים, הבקיעו שער נפלא ויכלו להבקיע אפילו עוד אבל אז הגיעה המחצית השנייה, ולמרות הרחקה של שחקן נתניה שנשארה בעשרה שחקנים, מכבי חזרה לסורה ופשוט עשתה את הכל כדי להפסיד את המשחק. השער השני שספגה מכבי ממצב נייח והשמירה הרפויה על כובש השער המחישה כמה הראש של הירוקים פשוט לא איתנו.

מסאיי דגו, סיפק הערב מופע אימים על הקווים וכנראה הוכיח סופית שלמרות הכל, הוא לא ראוי להמשיך עונה נוספת במכבי: דגו לא הגיב למהלך המשחק במחצית השניה, ביצע חילופים חלשים ולא נכונים כהרגלו בתקופה האחרונה ובסופו של דבר, מכבי ספגה 3 שערים מ10 שחקנים ב"סמי עופר", איזו בושה!

מרקו בלבול, שהתחיל את השינוי במכבי חיפה על הקווים אחרי המשבר דאז של הקבוצה, הגיע צנוע, אחרי אימון בודד בקבוצתו החדשה וניצח בגדול, בלי מניירות. מגיעים לו כל הסופרלטיבים.

בואו נדבר על דניל לסובוי…מי לעזעזאל עשה את עבודת הסקאוטינג העלובה בבחירה שלו למכבי?…שחקן חלש, בלי שום ברק, שום דבר להציע על הדשא, כל נגיעה מקרית, מבחינתי הוא בושה לכדורגל הרוסי ולכל הזרים שהגיעו משם ובפרט, בזבוז של שחקן זר. גדי קינדה, שהגיע בכל תרועה רמה, לא מצליח להרים את הראש ופשוט הפך לצל של עצמו במקום להיות ממובילי הקבוצה. אולי קינדה היה צריך להישאר בארה"ב- היה ממשיך לשחק ברמות הגבוהות וחוסך את העוול ועוגמת הנפש שהוא גורם לאוהדי מכבי.

אין כרגע התקפה למכבי חיפה: פיירו פצוע, דין דוד צריך לחזור לכושר, תומר חמד נותן הכל על המגרש אבל כבר לא יכול להביא משהו מיוחד לירוקים ועל פודגוריאנו בכלל אין מה לדבר. אפשר להתנחם שעכשיו "ירד ממכבי הלחץ", והיא תתעסק בעיקר בלנסות לשמור על המקום ה-2 שיביא אותה בתקווה למפעל אירופי, אחרי שעד לא מזמן עוד פנטזו בכרמל על התמודדות במפעל האלופות.

שחקני מכבי חיפה. בקרוב בחוף הים הקרוב לביתכם. קרדיט:מכבי חיפה אתר הרשמי.

נושאים קשורים: מכבי חיפה, גביע המדינה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *