יונה יהב חזר ללשכת ראש העיר

הבוקר (ראשון), שב באופן רשמי ראש העיר הנבחר, יונה יהב, לתפקידו. עם הגעתו לבניין היכל העירייה, נשא ראש העיר דברי ברכה בפני מאות מעובדי העירייה, שהגיעו לקבל את פניו בקריאות שמחה ובשירה. יהב:"התגעגעתי אליכם, אתם סיירת המטכ"ל של העיר הזו".

| עודכן: מרץ 31, 2024


מאות מעובדי עיריית חיפה, קיבלו הבוקר במחיאות כפיים ובבלונים את פניו של ראש העיר ה"חדש-ישן", בכניסתו ללשכת ראש העיר. בדברי הברכה שנשא בפני העובדים, ידבר יהב על שמחתו לשוב ללשכת ראש העיר ואמר: "מאוד מאוד התגעגעתי אליכם, מתוך אמונה עמוקה ואהבה עמוקה, שאתם סיירת המטכ"ל של העיר הזו. מהיכרותי האישית אתכם אני יודע שרק אתם מסוגלים למנף את המצב המאוד רעוע שהעיר נמצאת בו, להחזיר אותה למה שהיא היתה ולמנף אותה עוד יותר, כדי שתהיה שוב בירת הצפון. זה הזמן לשנס מותניים ולעשות את העבודה. אתם יודעים לעשות את העבודה כמו שצריך. החודשים הבאים יהיו צפופים מאוד בעשייה. נעשה את זה בעיקר כדי להחזיר את אמון התושבים בנו. אני אוהב אתכם ומאמין בכם באמונה עמוקה".

עם סיום טקס קבלת הפנים, המשיכו העובדים ללוות את יהב ללשכתו, בטרם החל את יום עבודתו הראשון.

ביום רביעי הקרוב, 3.4.24, תיערך ישיבת מועצת עיר חגיגית, בה יושבע יונה יהב וייכנס רשמית לתפקידו כראש העיר. בישיבה ימונו באופן רשמי גם סגני ראש העיר, יושבי הראש של התאגידים העירוניים, יושבי הראש של הוועדות העירוניות וחברי הוועדות. הודעה בנושא תפורסם בהמשך.

קרדיט צילומי סטילס: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה
קרדיט צילומי סטילס: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה
קרדיט צילומי סטילס: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפהנושאים קשורים: עיריית חיפה, יונה יהב


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *