קונפרנצדי-ליג

גם בהרכב משני ביותר ומשחק בינוני, מכבי חיפה השיגה עוד ניצחון בתקופה הנהדרת שהיא נמצאת בה ושוב שמרה על שער נקי. כמו בעונה שעברה, פיירו של אירופה זה לא פיירו של הליגה ולסובוי, הרכש מרוסיה, צריך עוד להשתפשף.

| עודכן: פברואר 16, 2024

פרנצדי פיירו. חלוץ אחר לגמרי באירופה. קרדיט:מגבי חיפה האתר הרשמי.

קר היה הלילה בבודפשט, ב"משחק הבית" של הירוקים מול גנט הבלגית, גם אלה שצפו במשחק בבית הרגישו קר כשראו את התמונות של האוהדים קופאים ביציע ואת המשחק שלא זז במחצית הראשונה. מה זה משנה?ֱ!,את הכסף סופרים במדרגות: גם ביכולת פושרת, גם עם ההרכב שמסאיי דגו העלה ובמיוחד עם קו ההגנה הלא צפוי שהעמיד בדמותם של פיינגולד,קנדיל וגרשון ביחד בהרכב, גם עם זה מכבי הסתדרה ואפילו שמרה על שער נקי.

אף אחד לא ישנה את דעתי ואני מניח גם של לא מעט אוהדים, שפרנצדי פיירו הוא במקרה הטוב לא יותר מחלוץ בינוני, אבל מסאיי דגו החליט שהעונה הוא סוחט ממנו את הלימון ומוציא את המקסימום. פיירו של אירופה לא מפסיק להפעיל לחץ על הגנת היריבה, משתמש בפיזיות שלו כדי להשתלט על כדורי הגובה וגם מגיע להזדמנויות ואף כובש. הערב הוא כבש אפילו בסטייל עם צ'יפ מעל השוער, צ'יפ שהיה יכול לתת באינספור הזדמנויות שהיו לו מול השער בליגה.

דניל לסובוי, הרכש שהגיע לאחרונה מרוסיה, הוא שחקן שיש לו מה להציע, רואים שהוא רוצה, מנסה ליזום, אבל עדיין חלוד וקצת לא בכושר, צריכים לתת לו סבלנות, עם שימיץ' זה השתלם בגדול. בינתיים, למסאיי דגו הולך טוב עם הרוטציות שהוא עושה, במיוחד בהגנה: סונדגרן היה פצוע, פיינגולד מילא את חסרונו בלי בעיות, סק באליפות אפריקה, שימיץ' יעשה את העבודה במקומו, גולדברג חייב מנוחה, רמי גרשון יעלה בהרכב, יקבל את סרט הקפטן ויהיה שחקן ההגנה הבולט בניצחון על גנט. המחוייבות של סגל השחקנים במכבי פשוט מדהימה.

לא מעט חושבים שהקונפרנס ליג היא "בונוס", הליגה השלישית ברמתה במסגרת האירופית ומבחינת אוהדי מכבי, הירוקים כבר עשו אחלה עונה באירופה עם תוצאות טובות במוקדמות ליגת האלופות, סיום מפתיע בליגה האירופית ושלב הנוק אאוט בקונפרנס ליג, אבל את מסאיי דגו והשחקנים שלו זה כנראה לא מעניין, הם מגיעים כדי להוציא את המקסימום מכל משחק, גם אם הוא לא היה משחק גדול.

ההרכב הפותח של מכבי חיפה מול גנט. הרוטציה ממשיכה לספק תוצאות. קרדיט:מכבי חיפה האתר הרשמי.

נושאים קשורים: מכבי חיפה, קונפרנס ליג


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *