קבלת פנים לספיר כהן מקרית אתא לכבוד חזרתה משבי חמאס

אתמול (רביעי), התקיימה קבלת פנים מרגשת לתושבת קריית אתא ספיר כהן, שנחטפה יחד עם בן זוגה סשה טרופנוב, בעת שהתארחו בשבת ה-7 באוקטובר בקיבוץ ניר עוז, שבו מתגוררים הוריו של סשה שעדיין מוחזק בשבי החמאס.

| עודכן: דצמבר 14, 2023

ספיר כהן עם יעקב פרץ בטקס קבלת הפנים לכבוד חזרתה מהשבי. קרדיט:דוברות עיריית קרית אתא

טקס קבלת הפנים לספיר שחזרה מהשבי, נערך במועדון הנוער העירוני וכלל הדלקת נר שביעי של חנוכה ע"י ראש העיר, רבני העיר, ספיר כהן ובני משפחתה. את ספיר קיבלו בשירה ובדגלי ישראל חניכי תנועות הנוער בעיר ורבים מבני משפחתה.


ראש העיר קרית אתא , יעקב פרץ, ברך את ספיר ואמר: "תושבי העיר התפללו לשלומך ולשלום כל החטופים והשבויים וכולנו מאושרים מחזרתך הביתה. חג החנוכה מסמל את הניצחון של האור על החושך ושיבתך הביתה מסמלת את האור, את בבית. אנחנו כל כך שמחים לראות אותך בריאה ושלמה. אנחנו מתפללים שהאור יביא את כל החטופים והחטופות במהרה הביתה. רצינו לראות בבית גם את בן העיר אופיר צרפתי ז"ל , אך לצערנו קיבלנו את הבשורההקשה על כך שנרצח וליבנו עם משפחתו".


ספיר כהן שיתפה את הקהל ברגעי החטיפה והתנאים הקשים בשבי. לדבריה:"במהלך השבי, היו ימים שלא ידעתי אם אצליח לשרוד. תודה לאלוהים שניצלתי ואני מקווה שהמדינה תחזיר את החטופים והחטופות שנשארו שם".


אלי כהן , אביה של ספיר, הודה לראש העיר ולעירייה, על הליווי האישי בתקופה זו ולתושבי העיר על התמיכה האדירה ואמר: "נס גדול היה פה שאי אפשר להגדיר אותו במילים. למדנו הרבה בתקופה הזאת על אהבת חינם ואנחנו רואים אותה כל יום. זה מרגש. תודה רבה לכולם."


האם, זיוה כהן, הקריאה כהודיה את מזמור לתודה ק' בתהילים וריגשה בדבריה את המשתתפים.

קרדיט:דוברות עיריית קרית אתא

נושאים קשורים: קרית אתא, חטופים


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות