ביקור סולידריות מניו ג'רזי במרכז הרפואי לגליל

מנכ"ל הפדרציה היהודית של צפון ניו ג'רזי, ג'ייסון שאמס, ביקר היום (חמישי) במרכז הרפואי לגליל בנהריה, יחד עם חברי הנהלה ותורמים מהפדרציה, בליווי מנהלת המשרד הישראלי, רוית שטינמץ-שמלה. שאמס:"התרשמנו עמוקות מהיערכות המרכז הרפואי בעת חירום".

| עודכן: דצמבר 8, 2023

סגן המנהל, ד"ר צבי שלג, ונציגי הפדרציה היהודית בסיור במרכז הרפואי. צילומים: רוני אלברט

המשתתפים הגיעו בתחילה לחמ"ל התת-קרקעי, שם קיבלו ממנהל המרכז, פרופ' מסעד ברהום, ומסגנו ד"ר צבי שלג, סקירה על המרכז הרפואי, המרוחק 10 ק"מ מהגבול הצפוני, ועל האתגרים והמורכבויות עימם הם מתמודדים במלחמה. לפגישה התלוותה מנהלת היחידה לקשרי חוץ, איה קגדה.

יצוין, כי הפדרציה היהודית של צפון ניו ג'רזי, שנהריה מהווה עיר תאומה שלה בפדרציה, נמצאת בקשר הדוק מזה שנים עם העיר נהריה בכלל ועם המרכז הרפואי לגליל בפרט.

מנכ"ל הפדרציה וחבריו אמרו, כי היה להם חשוב להגיע לביקור סולידריות, וביקשו לחזק את הצוותים הרפואיים, שעובדים במתחמים תת-קרקעיים וממוגנים, ואשר חלקם פונו מבתיהם עקב הלחימה. לאחר מכן ערכו המשתתפים סיור במתחם התת-קרקעי, הכולל מחלקות פנימיות, כירורגיות, ילדים ונשים.

פרופ' ברהום, הודה לחברי הפדרציה על הקשר החם, התמיכה וביקור הסולידריות בעיצומה של המלחמה.
המנכ"ל שאמס: "התרשמנו עמוקות מהיערכות המרכז הרפואי בעת חירום ומהטיפול המסור והמקצועי שמקבלים המטופלים בתקופה כה מאתגרת. ליבנו נמצא איתכם כל העת".

ד"ר צבי שלג במפגש עם נציגי הפדרציה בחמ"ל התת קרקעי. צילומים: רוני אלברט
צילומים: רוני אלברט
צילומים: רוני אלברט

נושאים קשורים: נהריה, מרכז הרפואי לגליל, חרבות ברזל


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות