שוהים בלתי חוקיים נתפסו בחיפה ונהריה

פקחי אגף החופים של עיריית חיפה, לכדו הבוקר שוהה בלתי חוקי בחוף "זמיר". בנהריה חשפו השוטרים 2 שוהים פלסטיניים בלתי חוקיים תושבי שכם, באתר בנייה בעיר.

| עודכן: פברואר 29, 2024

קרדיט:דוברות המשטרה

מחוז חוף במשטרת ישראל, פועל במהלך כל ימות השנה לאיתורם וחקירתם של שוהים בלתי חוקיים, הנכנסים אל תחומי מדינת ישראל בניגוד לחוק או לתנאי היתר עבודה הקיים ברשותם.

במהלך סיור שגרתי שקיימו הבוקר צוותי האכיפה והביטחון של אגף החופים של עיריית חיפה בחוף "זמיר", נצפה צעיר, אשר עורר את חשדם באופן התנהגותו. הפקחים ניגשו אל הצעיר והחלו לתשאל אותו. לאחר שתשובותיו נשמעו מחשידות, דרשו הפקחים מהצעיר מסמכים מזהים, אשר מהם הבינו, כי מדובר בשוהה בלתי חוקי בן 21 מג׳נין. הפקחים עיכבו את החשוד והזמינו כוח משטרה לחוף. עם הגעת כוח השיטור, החשוד נבדק והוחלט לעצור אותו להמשך טיפול משטרתי.

מנהל אגף החופים, יחיאל (חיליק) אמסלם, שיבח את עירנות צוותי האכיפה והביטחון ואת שיתוף הפעולה הפורה עם משטרת ישראל, ומסר, כי הצוותים ימשיכו לפעול במקצועיות ובנחישות לשמירת ביטחון הציבור, הפוקד בהמוניו את רצועת החוף.

במהלך פעילות יזומה שביצעו שוטרי תחנת נהריה ולוחמי מג"ב, לבדיקתם של אתרים ומרכזים שונים במטרה לאתר שוהים בלתי חוקיים שנכנסו לישראל שלא כחוק, חשפו השוטרים 2 שוהים פלסטיניים בלתי חוקיים תושבי שכם באתר בנייה בעיר, ללא אישורי כניסה או עבודה בישראל.

החשודים בני 45 ו-24 תושבי שכם, נעצרו לחקירה בתחנת נהריה ובסיומה נכלאו. הבוקר הגישה המשטרה באמצעות יחידת התביעות של מחוז חוף, כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים נגד השניים בגין עבירות על חוק הכניסה לישראל.

משטרת ישראל מבהירה שמעבר לעובדה שכניסת פלסטינים לישראל הינה עבירה על החוק, עלולה להוות כניסתם, פלטפורמה לאירועי ביטחוניים או עבירות פליליות שונות. מחוז חוף במשטרת ישראל ימשיך לפעול נגד עבירות אלו למען בטחון תושבי ישראל.

נושאים קשורים: משטרת ישראל, נהריה, מחוז חוף, אגף החופים, שב"ח


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות