רגעים של הפוגה-פעילויות ברמב"ם ובמרכזים הקהילתיים

גם בתקופה הלא פשוטה הזו, חשוב שנשמור על שגרה פעילה ובריאה, כדי לחזק את הגוף והנפש ולאגור כוחות לימים הבאים. פעילויות לכל הגילאים יתקיימו גם היום (חמישי 12.10) במרכזים הקהילתיים ובמוזיאוני חיפה, כמו כן, גם מיזמים של אנשים פרטיים שמתנדבים על חשבונם למען הקהילה.

| עודכן: אוקטובר 12, 2023


עיריית חיפה, מזמינה אתכם להצטרף גם היום (יום חמישי 12.10.23) לפעילויות הפגה, יצירה והעשרה בכל המרכזים הקהילתיים בעיר, ובשיתוף צוותי ההדרכה של מוזיאוני חיפה. הפעילויות יתקיימו במתכונת מצומצמת ובהתאמה למצב, והמרכזים יהיו פתוחים גם בשבוע הבא, בכפוף להנחיות של פיקוד העורף. יש להתעדכן בשעות הפעילויות מול המרכזים עצמם – בטלפון וברשתות החברתיות.

גם "יוני אלאדיני", קוסם ואמן חושים ידוע בחיפה, החליט לתרום מזמנו,להתנדב ולהופיע בחינם עבור ילדי הצוותים הרפואיים בבית החולים רמב"ם.

ארבעה ממוזיאוני חיפה, יהיו פתוחים היום (יום חמישי 12.10.23) בין השעות 10.00-16.00 ללא תשלום, לכל המעוניין בהפוגה קלה. מוזמנים לבקר בתערוכות החדשות והאינטרקטיביות במוזיאון חיפה לאמנות, במוזיאון טיקוטין לאמנות יפנית, במוזיאון הימי הלאומי ובמוזיאון הרמן שטרוק.
יש להתעדכן באתר מוזיאוני חיפה לגבי המשך הפעילות בימים הבאים: https://www.hms.org.il/

צוות גן החיות הלימודי, מזמין אתכם להוריד ללא תשלום את האפליקציה למשחק הניווט והמשימות המשפחתי "מגלים את גן החיות" – ולשחק מהבית. את המשחק, הכולל חידות ומידע על כל מה שחשוב ומעניין בגן החיות, מורידים דרך האפליקציה 'יש לאן ניווטים' – 'way to go' בקישור הבא: http://www.nivut.net/getApp/?navID=3290.

אם תבחרו להישאר בבית, אתם מוזמנים לארח אירועי תרבות אצלכם בסלון ולצפות אונליין בהצגות ילדים, ללא עלות, דרך הקישורים הבאים:
הצגות ותכנים לילדים מבית תיאטרון חיפה: https://did.li/h6YNf
הצגות ושעות סיפור לילדים מרשת הספריות העירונית: https://haifa.libraries.co.il/rikuz11-10-new.pdf

צילום: דוברות עיריית חיפה
צילום: דוברות עיריית חיפה

נושאים קשורים: עיריית חיפה, מוזיאון, תיאטרון חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *