נשר: ביקור שר התרבות והספורט בעיר

שר התרבות והספורט מיקי זוהר, ביקר בנשר והביע עניין בהשקעה בפרוייקטים החדשניים שהוצגו בתחומי התרבות והספורט. השר זוהר: "נעזור ונפתח את התכניות הרבות בתחומי הספורט והתרבות בעיר".

| עודכן: ספטמבר 27, 2023

מיקי זוהר ורועי לוי קרדיט:דוברות עיריית נשר

אתמול (ג׳), הגיע לביקור בנשר, שר התרבות והספורט מיקי זוהר, לפגישת עבודה עם ראש העירייה רועי לוי והצוות המקצועי. במהלכה של הפגישה, הוצגו לשר מגוון הפרוייקטים העירוניים אשר הוקמו בשנים האחרונות. השר הביע עניין רב בפרוייקטים וביקש מצוות משרדו לבחון כיצד ניתן לסייע לרשות במימון הפרוייקטים לתועלת הציבור.

כחלק מחזונו של ראש העיר, אשר הוצג בפני השר, הציג ראש העיר את התוכנית לבניית מתחם אימונים יחיד מסוגו בישראל, אשר יכשיר ויאמן בני ובנות העיר באומנויות לחימה והתעמלות אומנותית, תחומים בהם בני ובנות העיר כבר זוכים להכרה בין-לאומית על הישגיהם. בנוסף, הציג ראש העיר את הכוונה לשדרוג הספרייה העירונית לעדכנית ושימושית עבור הדור הנוכחי, מתחמי עבודה מתקדמים, הכרות לעולם הספרים בצורה אינטראקטיבית כבר מגני הילדים ועוד. השר הביע התעניינות רבה בתוכניות החדשניות ואף הנחה את צוותו המקצועי לברר כיצד ניתן לעזור להגשימן.

בתוך כך, הציג ראש העיר את מגוון הפרוייקטים שכבר פועלים בעיר:
״שבע בפארק״ , ״הכיתה האולימפית״ , ״מירוץ נשר״ , ״מרתון ספינינג״ , ״עיר הבירה״ , ״בימות פיס״ וזו כמובן רק רשימה חלקית של הפרוייקטים אשר פועלים בתחום הספורט והתרבות.

ראש העיר רועי לוי אמר ״אני מודה לשר שהגיע אלינו לביקור, היה חשוב לי להציג לשר את פועלנו הענף בתחומי התרבות והספורט, אך לא רק, ביקשתי מהשר שהמשרד יגלה גמישות מחשבתית באשר לפרוייקטים העתידיים, אנו הולכים להפוך קומת עמודים של חטיבות הביניים, למתחם אימונים מרהיב לאומנויות לחימה והתעמלות אומנותית. אין לי ספק שמתקן מתאים ותוכניות מצויינות כמו ״הכיתה האולמפית״ יצמיחו בנשר את המדליסט או המדליסטית הבאה של ישראל. כמו כן, הצגנו את התוכניות עבור הספרייה העירונית, אשר תהפוך, בעזרת השם, למרכז חינוכי אינטראקטיבי ועדכני בשביל הדור הצעיר״.

השר מיקי זוהר אמר ״שמחתי להגיע לעיר נשר, לראות את ההתפתחות של העיר והתוכניות הרבות שיש בה בתחומי התרבות והספורט, ואנחנו עוד נעזור ונפתח גם אותן. אני מודה לראש העיר רועי לוי, על הביקור והפעילות המבורכת שלו בעיר״.

קרדיט:דוברות עיריית נשר

נושאים קשורים: נשר, משרד התרבות והספורט


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות