חבורת אופנוענים זרעה טרור בחיפה בערב כיפור – צפו בתיעוד

במהלך יום כיפור שיירות אופנועים של צעירים ערבים עברו בכל העיר תוך הטלת אימה על התושבים ופגיעה ברגשות היום המיוחד. תושבים ברשתות החברתיות התלוננו על התגרויות והפרעות מכוונות באזורים עמוסים ברחבי העיר.

and | עודכן: ספטמבר 26, 2023


משטרת ישראל, קיבלה מספר קריאות במוקד 100 בערב יום כיפורים, על כך שקבוצת רוכבי אופנועים וקטנועים, נוסעים בעיר חיפה בצורה פרועה, דבר המסכן את חיי משתמשי הדרך במקום.

מדובר בתופעה שהולכת ומסלימה בשנים האחרונות, כאשר החג, הגענו למצב קיצוני בו יהודים נרדפים ומוטרדים ברחובות העיר חיפה. ל"כרמליסט" הגיעו דיווחים רבים של אזרחים מודאגים, אשר התלוננו על התופעה המסוכנת והמתסיסה. עדויות אלה הגיעו ממספר רב של שכונות בעיר וביניהם מרכז הכרמל, נווה שאנן, ציר מוריה עד לפינת דניה, הדר הכרמל, מרכז זיו ועוד.

העיר חיפה, כמו כל מדינת ישראל, חווה משבר משילות אדיר והפשע המשתולל מורגש היטב בעיר, כאשר הרצח האחרון התרחש ממש בערב יום כיפור, ברחוב ההגנה.

בתוך כך, הצליחו שוטרי תחנת חיפה, לעצור שני רוכבים, אשר בחזקתם נתפסו חומרים דליקים ועלה חשש כי בכוונתם לבצע הצתה. החשודים הובאו לתחנת המשטרה בעיר ובסיום החקירה נכלאו. זהותם של חשודים נוספים ידועה למשטרה והם יעצרו בהמשך.

יניב בן שושן, ראש רשימת הליכוד למועצת העיר חיפה, בתגובה לאירוע:
״הרמיסה ברגל גסה של יום הכיפורים, היום הקדוש ביותר ליהודים, ע״י קבוצת עבריינים בני מיעוטים, לא תתקבל בסלחנות ובהבנה. מי שדורש כבוד אבל לא יודע לכבד את שכניו היהודים, שלא יתפלא שהם לא יכבדו אותו במועדים הקדושים לו. לאחר שתיבחר למועצת העיר חיפה, רשימת הליכוד בראשותי, תפעל להחיל צביון יהודי וציוני בכל רחבי חיפה, בדיוק כפי שהיה כאן בימים עברו. אנו נדאג שבכל כניסה לעיר ובכל שכונה, יהיו סממנים יהודיים וציוניים, שלא יותירו לאוייבנו מקום לדמיון. אנו נפעל גם נגד ניסיונות האנרכיסטים מהשמאל, לחלל את יום הכיפורים ולפגוע בחופש הדת והפולחן שלנו. מי שפגע כך בקודשי עם ישראל, צריך לשלם על מעשיו.״


נושאים קשורים: יום כיפור, הפשיעה בחברה הערבית


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות