שני עצורים בחשד לניסיון התנקשות בדמות מוכרת בעולם הפשע

המאבק בפשיעה בחברה הערבית - כתב אישום חמור הוגש היום, בגין עבירות נשק לבית המשפט המחוזי בחיפה, במסגרת טיפול בסכסוך דמים בצפון הארץ.

| עודכן: אוקטובר 1, 2023


בתאריך 10‪.‬09‪.‬23, הורה בית המשפט השלום בנצרת, על שחרורו של בלאל סואעד, ממעצר בו שהה. כחלק מההיערכות המבצעית של לוחמי משמר הגבול בגזרת המחוז הצפוני, לקראת שחרורו של בלאל סואעד ולאור הערכת מודיעין שהתבצעה ביחידה המרכזית של מג"ב בצפון, נערכו הכוחות לאור כך, שקיים סכסוך אלים וממושך בין משפחתו של סועאד, לבני משפחת חלאדי.

בעוד הכוחות פרוסים בשטח, הגיעו שני הנאשמים לאזור מגוריו של בילאל בשפרעם, על גבי טרקטורון, כשהם עוטים על פניהם רעלות ומשקפי רכיבה וחובשים קסדות על ראשם, וזאת, כשהם חמושים באקדח חצי אוטומטי מסוג ׳fn׳, הטעון במחסנית ובה 12 כדורי אקדח בקוטר 9 מ״מ.

לוחמי מג״ב אשר הבחינו בחשודים, כרזו לנאשמים לעצור, נוכח חשדם בנוגע לנסיבות הגעתם למקום. הנאשמים, שהבחינו בשוטרים, לא שעו להוראותיהם, נמלטו מהמקום בנסיעה מהירה, ופנו לעבר שטח מיוער בסמוך למקום, כאשר השוטרים דולקים אחריהם. בשלב זה, התהפך הטרקטורון והנאשמים החלו להימלט רגלית. לאחר מרדף קצר, לוחמי מג״ב עצרו את שני הנאשמים ותפסו את האקדח יחד עם התחמושת ואת הרעלות, המשקפיים והקסדות.

שני הנאשמים, בגילאי 26,29 לחייהם, תושבי היישוב ח׳ואלד, נעצרו בהתאם להחלטת בית המשפט, עד לתום ההליכים.

הבוקר, (28‪.‬09‪.‬23), לאחר חקירה שהתקיימה ביחידה המרכזית של מג"ב בצפון, הוגש נגד שני הנאשמים כתב האישום שבו יוחסו להם עבירות בנשק, הפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו ובקשה לחילוטו של הטרקטורון ששימש אותם באירוע.

קרדיט:דוברות המשטרה.

נושאים קשורים: שוטרים, הפשיעה בחברה הערבית, מג"ב


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות