צפו בתעוד: שורף הפחים הסדרתי נתפס בעת מעשה

פעמים במהלך התקופה האחרונה במצלמות האבטחה הפרוסות בסביבה, כשהוא מצית פח אשפה בקרבת המרכז. החשוד עוכב על-ידי עובדי אגף הביטחון של עיריית חיפה ובהמשך הועבר לחקירה על-ידי שוטרי משטרת ישראל

| עודכן: יולי 4, 2023


עובדי אגף הביטחון של עיריית חיפה עצרו אתמול (ב') בשעות הצהריים ב"גן הזיכרון" אדם, אשר נחשד בהצתה סדרתית של פח האשפה, הממוקם בסמוך למבנה "המרכז לשירות לתושב" של עיריית חיפה ברחוב חסן שוכרי וכן במקומות נוספים ברחבי העיר.

החשוד נתפס לאחר שזוהה על ידי עובדי ה"מרכז שירות לתושב", לאחר שאלה צפו בתצלום של המצית, כפי שנקלט במצלמות האבטחה העירוניות הפרוסות באיזור, בהן נראה החשוד כשהוא ניגש אל מכולת האשפה המוצבת בסמוך ל"מרכז לשירות לתושב", מצית ניירות ומשליך אותם אל תוך פח האשפה. בעקבות תיעודים אלו ביצעו עובדי אגף הביטחון של עיריית חיפה במהלך השבועיים האחרונים, מידי ערב, מעקבים סמויים בסביבת המרכז, על מנת לעלות על עקבותיו של החשוד ולהביא ללכידתו.

אתמול, לאחר שהבחינו בחשוד בהצתה ב"גן הזיכרון", הזעיקו עובדי המרכז את קב"ט הגיזרה העירוני, אליו הצטרף גם מנהל מח' ביטחון ומוסדות החינוך, וכן ניידת אגף האכיפה.

קציני הביטחון העירוניים עיכבו את החשוד על-פי סמכותם והזעיקו למקום את כוחות המשטרה. החשוד נעצר על-ידי השוטרים ונלקח לתחנת המשטרה להמשך חקירתו.

מנהל אגף הביטחון של עיריית חיפה, יאיר זילברמן, שיבח את תגובתם המהירה של עובדי ה"מרכז שירות לתושב" ואת סגירת המעגל המהירה עם קב"טי אגף הביטחון יחד עם ניידת אכיפה שהצטרפה, אשר הובילה ללכידת החשוד".
קרדיט צילום: דוברות עיריית חיפה

נושאים קשורים: עיריית חיפה, הצתה, פחי זבל


תגובה אחת על “צפו בתעוד: שורף הפחים הסדרתי נתפס בעת מעשה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *