עיניים אלי: קריית מוצקין בחמישייה המובילה בשיעור קצונה לנשים וזה בנוסף לנתון של שיעור הגיוס לנשים העומד על 87%.

ראש העיר, חיים צורי: ״אני גאה בנתונים המרשימים של גיוס וקצונה לנשים בצה״ל. בקריית מוצקין גדל ומתחנך דור איכותי, ערכי ומוצלח. יש לנו בכל שנה נציגים מוצקינאים אשר מקבלים את אות הנשיא ומצטייני יחידות בצבא ביום העצמאות ובכלל. נמשיך לפעול, לקדם לטפח את דור העתיד שלנו. כל הכבוד!״

| עודכן: יוני 29, 2023


סרן לינדה שחרקוב, תושבת העיר, קיבלה פרס אות מבצעי מהרמטכ״ל

מסגרת תוכנית "ליגת הערים" של אגף כוח האדם בצה״ל, הממפה את העיריות והרשויות המקומיות המובילות בנתוני הגיוס, פורסמה מצגת של נתוני הגיוס והשירות בערי ישראל.

בתוכנית נעשה פילוח לפי מגדר והפרמטרים נבדקו בערים גדולות בישראל, ערים קטנות, מועצות אזוריות ומקומיות. פרמטרים, כגון: שיעור מכינות ושנת שירות, מיצוי לחימה, קצונה וגיוס משמעותי נבדקו בקרב גברים ונשים ולבסוף נקבעו 10 הערים המובילות בכל קטגוריה.

קריית מוצקין מככבת במצגת במקומות מכובדים ומרשימים.
נתוני הגיוס והקצונה לנשים מסבים גאווה רבה לעיר ולקהילה ואינם מפתיעים שכן קריית מוצקין מובילה את נתוני הגיוס לצה״ל מדי שנה באיזור חיפה והקריות רבתי.

בנוסף, העיר קוטפת הישגים ופרסים חינוכיים, ערכיים וחברתיים מדי שנה אשר שמים את מוצקין על המפה החינוכית הארצית: פרס חינוך מחוזי לתיכון ׳אורט׳ מוצקין ופרס חינוך בתחום הטכנולוגי לשנת תשפ״ג, פרס חינוך מחוזי ליחידה לקידום נוער לשנת תשפ״ב, פרסים ארציים למנהלים פורצי דרך ולעלייה באחוז הזכאים לבגרות לשנת תשפ״ב העומד על 90.67% (!).

ראש העיר, חיים צורי: ״אני גאה בנתונים המרשימים של גיוס וקצונה לנשים בצה״ל. בקריית מוצקין גדל ומתחנך דור איכותי, ערכי ומוצלח.
יש לנו בכל שנה נציגים מוצקינאים אשר מקבלים את אות הנשיא ומצטייני יחידות בצבא ביום העצמאות ובכלל. נמשיך לפעול, לקדם לטפח את דור העתיד שלנו. כל הכבוד!״

קרדיט תמונות: דוברות קריית מוצקין


נושאים קשורים: קריית מוצקין, צה"ל, גיוס לצה"ל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *