10,000 תושבים חגגו עצמאות 75 למדינת ישראל בקריית מוצקין

| עודכן: אפריל 27, 2023

צילום: דוברות עיריית קריית מוצקין

חגיגת עצמאות גדולה נרשמה השנה באמפי פארק עם הגעתם של אזרחים רבים במגוון גילאים, אשר נהנו מדוכנים מרהיבים ומגוונים בטיילת הפארק ומהופעות מרשימות ומוסיקליות של מגוון להקות ייצוגיות מקומיות ואומנים מצליחים שהגיעו לעשות הרבה שמח בקריית מוצקין היפה.

צילום: דוברות עיריית קריית מוצקין

רשימת הלהקות הייצוגיות, שהופיעו השנה כללה את: להקת ׳כובע טמבל׳, הלהקה הייצוגית של קריית מוצקין ורשת המתנ״סים, בניהולה האומנותי של איריס בית הלוי שניידר ובניהולו המוסיקלי של נועם זלטין.
להקת ׳פוקוס׳, להקת המחול הייצוגית של רשת המתנסים בניהולה של טלי הרשקוביץ.
להקת ׳ הכל במחול׳, של העמותה לקידום הספורט בקריית מוצקין
בימוי וכוריאוגרפיה: אורן בראיר.
סטודיו ׳סאמר דאנס׳, בניהולה של אילנה מילר.

צילום: דוברות עיריית קריית מוצקין

האומנים מירי מסיקה, עדן חסון ואבי אברומי בזה אחר זה וריגשו את הקהל בביצועים מוסיקליים מרשימים ועוצמתיים. הקהל עמד על רגליו, שר ורקד כל הערב.
את האירוע הנחתה בהומור ושנינות, השחקנית והקומיקאית, רותם אבוהב.

ראש העיר, חיים צורי, בירך את הנוכחים: ״אני שמח לפתוח את חגיגות ה-75 לישראל, כאן אצלנו בקריית מוצקין. נרגש לראותכם פה נהנים, מאוחדים ושמחים. מאחל לכולנו שנדע תמיד ימים של שמחה, של שלום ולכידות בעם שלנו. זה הזמן לאהבה ואחווה ולא לפילוג.
אני מודה לכל מי שסייע בארגון והפקת הערב המוצלח הזה. למנכ״ל העירייה, יריב גסר, למנהלת האירועים, מורן נביא גז, לעובדי הרשות, לעובדי הביטחון והאבטחה, ללהקות, לאומנים ולכל מי שעסק במלאכה. הערב הזה הוא תוצר מנצח של עשייה בלתי פוסקת״.

צילום: דוברות עיריית קריית מוצקין

נושאים קשורים: קריית מוצקין, יום העצמאות


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *