עונת הרחצה בנהריה נפתחת

| עודכן: אפריל 2, 2023

חוף גלי גליל צילום: עיריית נהריה

נפתחה עונת הרחצה בחופים המוכרזים: 'גלי גליל' ו'סוקולוב' בעיר נהריה. לקראת פתיחת העונה, עברו החופים חידוש ושדרוג מרענן. מדד 'חוף נקי' של המשרד להגנת הסביבה קבע פעם נוספת שחופי העיר נהריה, מצפון ועד דרום, מוגדרים כ'נקיים מאוד'

עונת הרחצה בחופים המוכרזים בישראל יצאה השבוע לדרך. בעיר נהריה החלה הפעילות בחופים 'גלי גליל' ו'סוקולוב', והיא תמשך עד לחודש אוקטובר. במהלך החודשיים האחרונים, כחלק מההכנות לפתיחת העונה, השלימו צוותי החברה הכלכלית והעירייה את העבודות, שכללו בין השאר את החלפתן של כל ההצללות הישנות בחוף "גלי גליל', צביעת מתקני החוף, פילוס החול בשתי הלגונות, הצבת שילוט, הנגשה לטובת אנשים עם מוגבלויות והצטיידות בציוד מגוון הנדרש למהלך כל עונת הרחצה.

גם השנה הוחלט להאריך את שעות פעילות שירותי ההצלה בחודש יולי עד השעה 18:00 ובחודש אוגוסט עד השעה 19:00. כמו כן, גם במהלך ימי החג וסופי השבוע בחודשים ספטמבר ואוקטובר יפעלו החופים עד לשעה 19:00, לרווחת המתרחצים הרבים הפוקדים את החופים במהלך חודשים אלו. במקביל, החלו ההכנות לפתיחתן של בריכות השחייה בחוף 'גלי גליל', שעתידות להיפתח לציבור בתאריך 20.6.23.

בעירייה הדגישו כי לצד החוויה המשפחתית והבילוי בחופים חשוב מאוד להקפיד להיכנס למים רק בזמן שבו ישנה נוכחות של שירותי ההצלה בחופים.

בתוך כך, פרסם השבוע המשרד להגנת הסביבה את מדד 'חוף נקי', הבוחן באופן מקצועי את מצבם של חופי הרחצה במדינת ישראל כולה. מהדוח עולה כי מקטעי החופים בנהריה, מאכזיב בצפון ועד לשבי ציון בדרום, נמצאו גם הפעם נקיים מאוד וזכו לציון המקסימלי מצד עורכי המדד במשרד להגנת הסביבה.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי: "יש לנו בנהריה את חופי הרחצה היפים בצפון, ובמשך תקופה לא קצרה, גם מדד המשרד להגנת הסביבה מאשר שהם נקיים מאוד. אני שמח לראות את הפירות של העבודה המאומצת שאנחנו מבצעים בתחום במהלך כל השנה וקורא לכם, תושבים ואורחים להגיע וליהנות מהם. שתהיה לכולנו עונת רחצה מהנה ובטוחה!"

נושאים קשורים: נהריה, עיריית נהריה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *