אסף גרניט – מאחוריך: הכירו את חדר האוכל החדש של מחלקת יולדות ברמב"ם

| עודכן: מרץ 28, 2023

בתמונות: חדר האוכל המחודש צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

חדר האוכל של מחלקת יולדות בקריה הרפואית רמב"ם נפתח מחדש לפני מספר ימים, לאחר שעבר שיפוץ נרחב. מנהל מערך יולדות פרופ' זאב ויינר מבטיח: "זוהי רק ההתחלה, אנחנו מתכננים עוד הפתעות רבות ליולדות שלנו"

השיפוץ בחדר האוכל כלל את חידושו המלא של החדר ותכולתו: תקרות, תאורה, רצפה, כלי הגשה, כסאות ושולחנות – הכול הוחלף בחדש, כמו כן, הותקן מטבח חדש הכולל כעת עמדת קפה, מתקן לחימום מים, מיקרוגל, מקרר, מתקן לחימום לחם, ברז סודה וסלסלת פירות לרווחת היולדות בקריה הרפואית.

בנוסף, הוכנסה לחדר האוכל עמדת שף, בה יכין השף החדש של רמב"ם ארוחות מיוחדות עבור היולדות פעמיים בשבוע: פנקייקים, בלינצ'ס, וופל בלגי וחביתות לארוחת הבוקר, ובצוהריים: ספייריבס טלה, כתף טלה, פילה סלמון בבצק מלח ועוד.

אמיר בן יוסף, מנהל חטיבת התפעול: "פרויקט השיפוץ היה שיתוף פעולה פורה של חטיבת התפעול בשיתוף עם מערך המזון ומערך נשים ויולדות. המטרה שלנו הייתה לשדרג את החדר הקיים הן מבחינת המבנה והן מבחינת איכות המזון, על מנת להפוך את השהיה במחלקה למהנה ומפנקת במיוחד. אנו מאחלים ליולדות שלנו המון מזל טוב והנאה מחדר האוכל החדש".

פרופ' זאב ויינר, מנהל מערך נשים ויולדות: "היה לנו תענוג גדול לראות את הנשים הראשונות נכנסות לחדר האוכל החדש, ונהנות ממנו עם משפחותיהן. היולדות שלנו יודעות שכשהן מגיעות לרמב"ם, הן מקבלות את הטיפול המקצועי ביותר, לצד יחס חם ואנושי וכעת גם המבנה מיישר קו לסטנדרטים הגבוהים שאנו מעמידים לנגד עיננו בכל הקשור לרווחת המטופלות. כולנו מצפים לשיפוץ הבא וכמו כן, אנו מבטיחים להמשיך ולהפתיע את היולדות שלנו בעוד חידושים רבים וגדולים אף יותר, עליהם נספר בהקדם".

מיכל קרנצלר, מנהלת הסיעוד במערך נשים ויולדות: "אנו פועלים רבות להעניק ליולדות שלנו חוויית לידה טובה המותאמת להן אישית, ולספק להן את התנאים הטובים ביותר עבורן, עבור התינוקות וכמובן עבור המלווים בימים הראשונים שלאחר הלידה. השיפוץ של חדר האוכל מהווה בשורה גדולה לרווחת היולדות והמלווים".

צילום: חדר האוכל המחודש צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

נושאים קשורים: רמב"ם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *