פסח או רמדאן: ברמב"ם פתחו את הלב לסייע לעובדים במצוקה מכל המגזרים

| עודכן: מרץ 27, 2023

בתמונה: המבצע הלוגיסטי הגדול בו עובדים נרתמו למען עובדים ברמב"ם צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

אתמול הסתיים ברמב"ם מבצע שהפך למסורת של נתינה, מבצע החל לפני מספר שבועות בליקוט מוצרי מזון לטובת עובדים החווים מצוקות במסגרתם האישית והפרטית. באגף משאבי אנוש – מחלקת רווחה יודעים לציין כי מדובר בעובדים ובגימלאים שחווים מצוקות שונות ומגוונות שאינן קשורות בהכרח למציאות כזו או אחרת. איסוף סלי מזון מגוונים כפי שבוצע הבוקר, הוא דבר שמוכיח לכל עובדת ועובד שיקבלו את הסל כי הם עובדים במקום עם שותפים שערים למצבם ועושים פעילות שכל כולה כדי להבטיח שהחג הקרוב יהיה יותר שמח.

לאחר שהושלם שלב איסוף מוצרי המזון, שלב שהסתיים באלפי פריטים שנתרמו מכל המחלקות על פי מפרט מסודר, החל הבוקר מבצע הליקוט והאריזה. עשרות עובדים מהמשק, השינוע, המחסן, אחזקה, משאבי אנוש, מטבח והנהלה התייגסו לפעילות כך שכבר בשעות הבוקר המאוחרות גובשו כ-162 מארזי מזון כש-112 מארזים הורכבו ממוצרי מזון כשרים לחג הפסח וכ-50 מארזים נוספים גובשו לטובת עובדים המציינים בימים אלו את חודש הרמדאן. כדי לעמוד ביעד של 150 מארזי מזון, ועד אחים, האחיות ברמב"ם תרם כ-2,500 שקלים וועד הרופאים תרם סכום זהה. יחד הצליחו במחלקת הרווחה לבצע רכישה של מוצרים נוספים, ולהגדיל את מספר מארזי המזון ולהגיע ליותר עמיתים לעבודה שזקוקים לסיוע המבורך.

רמה לוי, מנהלת רווחת הפרט: "הלב שלי מתרחב בכל פעם מחדש כשהמאמץ של כל מחלקה שתורמת, יוצר אמירה חברתית, הן כלפי חוץ אבל בעיקר בין אדם לחברו. אנחנו מקום עבודה שרואה את המצוקה של שותפינו לעבודה, ערים ליוקר המחייה ולקשיים הרבים שכל אחת אחד באים איתם בבוקר, שמים אותם בצד, נותנים מעצמם למען ציבור המטופלים והמבקרים, ובסוף היום חוזרים לאותה מציאות מורכבת. אשרינו שזכינו ליצור מעגלי נתינה בתוך בית החולים, מעגלים שימשיכו גם בעתיד להיות ההון האנושי והמשובח המרכיב את צוות הקריה הרפואית רמב"ם".

נושאים קשורים: רמב"ם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *