ערב שירי אוהדים

| עודכן: ינואר 9, 2023

צילום: ניב כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

מכבי חיפה דפקה כמו שעון ועברה עוד משימה בשלווה סטואית. המחמאה: מכבי ת"א ובאר-שבע נכשלו מול אותה נס-ציונה  שתרמה לטובת חיפה שליש מהפער הנוכחי. פיירו כבר החזיר משכורת של שנתיים במוקדמות ליגת האלופות, אבל מה קורה אתו עכשיו ומה נזכור מהניצחון ה-10 ברציפות של מכבי חיפה? את הניצחון ושלוש הנקודות. לא בשר ולא חלב ביכולת, עשו את המקסימום של המינימום כדי לעמוד במשימה. אף לא תוסף אחד יותר מהדרוש.

ביקורת ? לאו דווקא. קחו את הנתון הבא: נס-ציונה סחטה תוצאות תיקו  ממכבי ת"א והפועל באר-שבע, בשני המקרים בחוץ. חיפה עברה את המשוכה בשלום. כלומר, מהמפגשים עם נס-ציונה, חיפה הגדילה את הפער מכל אחת משתי הקבוצות הדולקות אחריה בשתי נקודות, מה צריך יותר.

פרנטזי פיירו- החלוץ מהאיטי איבד את הביטחון צילום: ניב כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

מה שנכון, המזל עזר פעם נוספת לטובים. חיפה אמנם שלטה טוטאלית, אבל הקורה הצילה את משפתי מבעיטה לקורה של עוסמן מנס-ציונה ועוד מצב וחצי. מצד שני, חיפה הבקיעה מקרן שיצר נגיחה של דין דוד ופנדל בהתקפה לא ממש מסוכנת.  אפילו השופט שניר לוי לא ראה, ורק התערבות הוואר גילתה שקייטה מנס-ציונה נגע בידו לא בכוונה.

מדאיג מה שקורה לפיירו. איך מחזירים לו את הביטחון ? לפעמים נדמה שהרחבה מפחידה אותו. זו הרחבה שבה חגג במוקדמות ליגת האלופות. נכון שהחזיר במוקדמת משכורת של שנתיים,  אבל צריכים אותו עכשיו.

אם צריך לתת מחמאה רצינית, זו יכולת ההרתעה. נס-ציונה הייתה חסרת אותה אנרגיה ואמונה ששירתה אותה מול הצהובים ובאר-שבע.

התופעה הכי בולטת באווירה: אוהדי מכבי חיפה מילאו את האצטדיון בפ"ת וניצלו את הזמן לשירי הלל. האם בשביל כך התכנסנו ?  גם זו דרך להעביר  מספר שעות במרכז

נטע לביא- עוד משחק מצוין של הקפטן לפני המעבר ליפן צילום: ניב כהן באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

נושאים קשורים: מכבי חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *