ח"כ לימור מגן תלם: "כחיפאית שמחתי לבקר במרכז לטיפול בהפרעות אכילה בעיר"

| עודכן: אפריל 13, 2022

בתמונה: ח"כ לימור מגן תלם עם גלעד בודנהיימר ראש תחום בריאות הנפש, ד"ר אייל פורמן ראש מחוז הצפון ועדית כהן מנהלת המרפאה.

לאחר שהשיגה 15 מיליון ש"ח לטובת הטיפול בהפרעות אכילה בקהילה, ח"כ לימור מגן תלם, ישראל ביתנו, בביקור במרכז הרפואי של מכבי שירותי בריאות בחיפה

ח"כ לימור מגן תלם, מטעם "ישראל ביתנו", ביקרה היום (ד) במרכז הרפואי של 'מכבי שירות בריאות' בגרנד קניון חיפה.

במכבי בקשו להביע הערכה ומילות תודה לח"כ ולמשרד הבריאות אשר הבינו את הצורך ופעלו להעביר כספים לצורך הטיפול בהפרעות אכילה גם בקהילה.

ח"כ לימור מגן תלם התרשמה מהפעולות הנעשות במכבי למיגור התופעה: "הצעד החשוב והמיידי ביותר שניתן לעשות למיגור תופעת הפרעות האכילה, הוא לשים את מיטב המאמצים על מניעה ושיקום. אם נצליח למנוע אשפוז ולחזק את הטיפול בקהילה, נחסוך כאב רב למשפחות ומטופלות שממתינות לאשפוז ונחסוך מיליונים מכספי משלם המיסים".

ח"כ מגן תלם הוסיפה: "כחיפאית שמחתי במיוחד לבקר במרכז לטיפול בהפרעות אכילה בחיפה, מרכז שנותן מענה מקצועי והוליסטי למטופלים, מטופלות ובני משפחותיהם".

ראש מחוז הצפון של מכבי, ד"ר אייל פורמן: "תופעת הפרעות האכילה הלכה והחמירה בזמן מגפת הקורונה, לכן קיים צורך להגביר את המשאבים למערך הטיפול. במשרד הבריאות יש כוונה לטפל בתופעה, יחד עם זאת, במכבי אנחנו ערים לבעיה וכבר פועלים להגביר ככל הניתן את מערך הטיפולים והמענה הרפואי והנפשי בהפרעות אכילה"

ח"כ לימור מגן תלם, ביחד עם הנהלת מכבי-קרדיט צילום: מירב אובנטל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *