לראשונה ראשת העיר ליום אחד: תושבת קריית ביאליק בעלת צרכים מיוחדים

| עודכן: פברואר 16, 2022

צילום: דוברות עיריית ביאליק

במסגרת חודש פברואר "יוצא מן הכלל " בו  מעלים על נס את בעלי הצרכים המיוחדים, החליטו בעיריית קריית ביאליק  להעביר את שרביט הניהול של העיר  ליום אחד לתושבת העיר בעלת צרכים מיוחדים.

היום (15.02.22) הגיעה ליאור מרום, תושבת קריית ביאליק בת 20 ללשכת ראש העיר, אלי דוקורסקי, על מנת להחליפו  בתפקיד  כראשת העיר ליום אחד.

במהלך היום השתתפה ליאור בקבלת פנים לתלמידת בית ספר אורט ביאליק, תום מייקל, שזכתה באות המתנדב המצטיין על שם אלעד ריבן ז"ל .

ליאור, תושבת קריית ביאליק, מתגוררת עם הוריה ,לומדת בבית ספר רגבים ומשתלבת בלהקת "שווים בקול", להקה בה זמרים וזמרות עם וללא מוגבלויות.

בפגישה עם ראש העיר אלי דוקורסקי שקדמה ל"חילופי השלטון" סיפרה ליאור כי היא חובבת ציור, שירה ומחשבים. בלשכת ראש העיר נפגשה ליאור עם דמויות המפתח ברשות: משנה לראש העיר ד"ר רויטל שורץ-סבירסקי , מנכ"ל העיריה ליאור טרגן, מנהל אגף החינוך עמי ראובן , מנכ"ל רשת המתנ"סים אילן חכמו ועוד

ליאור העלתה רעיונות נפלאים ומרגשים למען שילוב האוכלוסיות המיוחדות בקהילה, בראשם הרעיון לערוך מצעד למען שילוב האוכלוסיות המיוחדות בקהילה, רעיון שהתקבל בברכה

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי: " פיניתי את כיסא ראש העיר למחליפה ראויה. בעבר היה מקובל שתלמידים במסגרת לימודי אזרחות מחליפים את בעלי התפקידים בעירייה ליום אחד, אל זו הפעם הראשונה שחילופי שלטון התקיימו עם נציגת אוכלוסיות מיוחדות.  קריית ביאליק דוגלת בשילובם של בעלי צרכים מיוחדים ובקבלת השונה, כאשר אנו מקיימים תוכניות חינוכיות בנושא החל מגיל הגן ועד התיכון".

צילום: דוברות עיריית ביאליק


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *