חדש במרפאת כללית נאות פרס של מחוז חיפה וגליל מערבי: מרפאת קרדיולוגית ילדים

| עודכן: פברואר 15, 2022

ד"ר יפעת ניר עוז צילום: דוברות כללית

תחום קרדיולוגית הילדים הוא תחום רחב המטפל בילדים החל מתקופת העוברות, בדיקות ומעקב לאחר הלידה וממשיך בשלבי הגדילה השונים ועד גיל 18 ולעיתים אף אחרי. 

קרדיולוג הילדים מאבחן ומטפל במומים מולדים, מחלות גנטיות לבביות, מחלות לב נרכשות והפרעות קצב.

זיהוי מוקדם של מומי לב מולדים ומחלות לב נרכשות מאפשר לנו הקרדיולוגים לייעץ, לתכנן ולטפל בצורה הטובה ביותר וכך להגדיל את סיכויי ההישרדות וההחלמה של המטופלים שלנו ולשפר את איכות חייהם ועתידם. 

"במסגרת המרפאה אני בודקת, מאבחנת, מייעצת ומטפלת במומי לב מולדים, במחלות לב נרכשות, בעיות מסתמיות והפרעות בקצב הלב" מסבירה ד"ר יפעת ניר-דוד, מומחית ברפואת ילדים ומומחית בקרדיולוגית ילדים.

ד"ר ניר-דוד תושבת חיפה, נשואה + 3 ילדים, בוגרת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בן גוריון, התמחתה ברפואת ילדים במרכז הרפואי כרמל, בהמשך דרכה המקצועית התמחתה בקרדיולוגית ילדים בבית החולים רמב"ם. כיום עובדת כקרדיולוגית ילדים במרכז רפואי כרמל ובמכון הלב במרכז הרפואי שניידר ובמרפאת כללית נאות פרס, בקניון קסטרא.

"מקצוע קרדיולוגית הילדים הוא מקצוע מדהים בעיניי, מקצוע שהוא גם דרך חיים, מקצוע שמביא אותי כל יום לאינטראקציה עם ילדים ומעניק לי את היכולת לעזור ולתמוך בילדים ומשפחותיהם בנקודות הקשות ביותר בחייהם, להקל על חששות ומכאובים, לשפר איכות חיים ועל הדרך ללמוד המון בעצמי ועל עצמי מאותם ילדים ומשפחות שנכנסו למרפאה" שיתפה ד"ר ניר-דוד.

במרפאה ניתן לקבל שירותי רפואה בתחומים: רפואת ילדים על ידי ד"ר רולא אבו בכר – מומחית ברפואת ילדים, אורתופדיה על ידי ד"ר ג'ואברה בכר – מומחה ברפואת אורתופדיה, גסטרואנטרולוגיה ילדים – על ידי ד"ר ענת קינרייך – מומחית ברפואת ילדים וגסטרואנטרולוגיה ילדים וקרדיולוגית ילדים על ידי ד"ר יפעת ניר-דוד, מומחית ברפואת ילדים ומומחית בקרדיולוגית ילדים. שירותי הסיעוד ניתנים על ידי רות וולמיר, שירותי משרד – מינהל ניתנים על ידי אביטל דוד ובבית המרקחת ניתן לקבל שירות על ידי מוחמד שעבי. במרפאה החדשה מתקיים פרויקט "שניידר בקהילה", במסגרתו מומחים מבית החולים לילדים מקבוצת כללית מייעצים בתחומי קרדיולוגית ילדים, אורתופדיה, עור, עיניים ובהמשך תחומים נוספים ישולבו במרפאה. 

״תחום רפואת הקרדיולוגיה בילדים גדל ומתפתח ואיתו אפשרויות אבחון וטיפול שלא היו קיימות בעבר. אתם מוזמנים לבוא להתייעץ להיבדק לשאול ולקבל מענה. אנחנו כאן בשבילכם״, סיכמה ד"ר ניר-דוד.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *