זה שיוצא וזה שנכנס: קובי בוסל מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב"ם, קובי מחליף בתפקידו את אריה ברקוביץ הפורש לגמלאות

| עודכן: פברואר 14, 2022

קובי בוסל ואריה ברקוביץ צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

ד"ר ענת איליביצקי מונתה למנהלת המחלקה לדימות רפואי. היא מחליפה את פרופ' מאשה ג'אוויט הפורשת בימים אלו לגמלאות

קובי בוסל, מונה לתפקיד מנהל מחלקת הנדסה ובינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. קובי, מהנדס אזרחי בוגר הטכניון ( B.Sc , M.Sc), עובד ברמב"ם משנת 2009. במסגרת תפקידו הוא ליווה כסגן לצד מנהל המחלקה הפורש בימים אלו לגמלאות, אריה ברקוביץ, את פרויקט הקמת הקמפוס המערבי וכן פרויקטים רבים במבנים הוותיקים.

החל משנת 2018 הוא מנהל את מחלקת אחזקה של בית חולים וקידם את תחום תשתיות הליבה. במהלך משבר הקורונה קובי ריכז וקידם הקמת והסבת מחלקות ומתחמים לטיפול מיטיבי.

קובי, כאמור, מחליף בתפקידו זה את אריה ברקוביץ, מי שניהל ביד רמה את המחלקה המדוברת.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם מציין: "אני מבקש להודות לאריה ברקוביץ' על תרומתו הגדולה במהלך 21 השנים בפיתוח ותנופת הבינוי של הקריה הרפואית רמב"ם. אלו היו 21 שנים מאתגרות של חברות, שותפות ומימוש חזון האדם בפועלו המבורך שתרם רבות לאיכות שירותי הרפואה של תושבי הצפון.

דר' ענת איליביצקי מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם

דר' איליביצקי סיימה כעתודאית את לימודי הרפואה בפקולטה לרפואה של הטכניון בשנת 1994 בהצטיינות, ומיד לאחר מכן הייתה למתמחה מצטיינת במחלקת הדימות ברמב"ם. היא השלימה תת-התמחות בדימות ילדים בבית חולים "שניידר" לילדים והשתלמויות נוספות בבית החולים Cincinnati Children Hospital בארה״ב.

דר' איליביצקי היא מרצה קלינית בכירה בפקולטה לרפואה של הטכניון ועל תחומי העניין הקליני והמחקרי שלה נמנים דימות המעי באולטרסאונד ובMRI-, תפקיד הדימות בילדים, דימות הילד האונקולוגי באולטרסאונד וMRI- כולל פעולות פולשניות תחת הכוונת אולטרסאונד. בשנת 2013 היא נמנתה עם מקימי היחידה לדימות ילדים בבית החולים לילדים ע"ש רות רפפורט. כיום יחידה זו ממוקמת בשורה הראשונה בתחומה בישראל.

עם כניסתה לתפקיד, דר' איליביצקי מחליפה את פרופ' מרשה ג'אוויט, מי שניהלה בארה"ב קריירה צבאית ורפואית מפוארת, וניהלה את המחלקה לדימות רפואי ברמב"ם החל משנת 2014.

פרופ' מיקי הלברטל, מנהל רמב"ם מסכם: "שנים של עשייה מפוארת, ידע וקידמה אפיינו את שנות הנהגתה של פרופ' ג'אוויט במחלקה לדימות רפואי ברמב"ם, ועד כך אני מודה לה. אני בטוח שההצלחה וצמיחת התחום יימשכו גם במהלך כהונתה של דר' איליביצקי".

ד"ר ענת איליביצקי צילום: הקריה הרפואית רמב"ם


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *