המחלקה לחינוך קדם יסודי ומרכז לילך בעיריית חיפה מציגים: משחקים דיגיטליים חווייתיים עד הבית

| עודכן: ינואר 12, 2021


המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית חיפה השיקה סדרת משחקים עד הבית בעברית ובערבית – לרווחת ילדי הגן והוריהם

אז תקופת הסגר השני פועל מערך החינוך העירוני ובתוכם המחלקה לפיתוח פתרונות דיגיטליים עבור ילדי הגנים. מדובר בפעילויות חינוכיות-התפתחותית וחווייתית אותן יוכלו הילדים לבצע בכל מקום בו הם נמצאים ובעיקר בתקופות של סגר. 
בין הפעילויות: "חוויה של סיפור": ארגז פעילות התפתחותית-חווייתית עד הבית.


הארגז כולל סיפור דיגיטלי מותאם לסמרטפון שסביבו מספר משחקים חווייתיים בהנחיית הצוות הפרא רפואי  של "מרכז לילך" של המחלקה לחינוך קדם יסודי בעיריית חיפה. 
הקלקה על פניה של המנחה מעבירה את הילדים והוריהם לסרטון הדרכה חווייתי לחיזוק מיומנויות הקשב, הזיכרון, המוטוריקה, חיזוק החוסן, יצירה, תנועה ועוד… כדי ליצור מעטפת הוליסטית למשחק הדיגיטלי ולקראת הסגר השלישי, נשלחים לכלל גני הילדים בעיר ספר וערכות משחק פיזיות סביב הסיפור החווייתי הדיגיטלי הנבחר, בעברית ובערבית.

"חוויה של סיפור לקוף יש בעיה" בערבית


סיגל ציוני חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק החינוך בעירית חיפה: "הקורונה חייבה היערכות מותאמת ולימדה אותנו למצוא פתרונות יצירתיים כדי לשמור על קשר עם הילדים והוריהם בכל מצב. כשאילוצי הסגר לא אפשרו לצוותים מקצועיים לבקר בגנים או לקבל מטופלים, יצרנו פתרונות עד הבית שיאפשרו למשפחות להכיר ולזהות את הצוות המקצועי ולקבל מהם מענים התפתחותיים גם מרחוק. זוהי סנונית ראשונה ונדבך אחד מתוך מכלול פתרונות דיגיטליים ואחרים הנמצאים בעבודת פיתוח והמכוונים למטרה זו, נמשיך לפתח פתרונות יצירתיים כדי לשמור על קשר עם ילדי הגן והוריהם, בכל צורה ודרך.

נושאים קשורים: עיריית חיפה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *