אברהם קליין אגדת שיפוט

גאווה ישראלית בזירה הבינלאומית והמקומית, סמל ליושרה ומקצוענות, השראה לדורות של שופטים. "אמן המשרוקית", זה מה שנכתב על מגן שהעניק יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ, לאברהם קליין החיפאי.    

| עודכן: מרץ 11, 2024

אברהם קליין במעמד הטקס. צילום: פרטי

ההתאחדות לכדורגל השיקה באצטדיון בלומפילד את מיזם Legends – אגדות כדורגל ישראליות שהיו. במסגרת זו נבחרו שחקני ושחקניות נבחרות ישראל בכדורגל לדורותיהם, מאמני נבחרות וגם שופט הכדורגל הבינלאומי אברהם קליין.

מטרת המיזם הייתה להוקיר את כל מי שייצג את מדינת ישראל בעולם לאורך השנים והביא את הכדורגל הישראלי להישגים שצבר, כדי לייצר תרבות ומורשת שיעצימו את הכדורגל הישראלי העכשווי וכן יעניקו השראה לדורות הבאים.

לאברהם קליין' הוענק מגן מיוחד על פועלו בשיפוט שלושה (!) טורנירי גמר אליפות העולם (מונדיאלים), שתי אולימפיאדות ושתי אולימפיאדות לבעלי צרכים מיוחדים. ליוו את קליין לבמה לקבלת העיטור תא"ל (מיל.) גיורא ענבר יו"ר איגוד השופטים וכמובן יו"ר ההתאחדות לכדורגל שינו זוארץ. בין הנוכחים באירוע היו החיפאים אבי קאופמן חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל ושני שחקני נבחרת ישראל בעבר יוחנן וולך ואלון חרזי, וכן ברכה בריל זוגתו של אברהם קליין.

צילום:פרטי
צילום: פרטי

נושאים קשורים: כדורגל, אברהם קליין, ההתאחדות לכדורגל


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *