פוענח הרצח של שני בכר סמוך לצומת רגבה

חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מרחב אשר במחוז חוף, סיימו את פיענוח החקירה נגד תושב כפר סולם, בחשד לרצח של תושבת נתיב השיירה, בת 31 לפני כחודש סמוך לצומת רגבה.

| עודכן: פברואר 7, 2024


המשטרה פתחה בחקירה לפני כחודש, עם קבלת דיווח במוקד 100 בדבר חשד לרצח שארע בכביש 4, סמוך לצומת מתחם רגבה. מחקירת המשטרה עולה כי בין החשוד לקרבן הייתה היכרות מוקדמת.

החשוד ארב לה ברכבו בסמוך למקום העבודה שלה והחל עוקב אחר נסיעתה. סמוך למתחם רגבה בכביש 4, האיץ החשוד את מהירות נסיעתו עד לרגע שבו "ניגח" את רכבה של הקרבן לעבר מעקה הבטיחות בשוליים. בשלב זה ירד החשוד מרכבו, ניגש לעבר הנהגת וירה בה מספר פעמים ולאחר מכן ירה בעצמו. עפ"י גורמי רפואה, כתוצאה מהירי נקבע מותה של הנהגת והיורה פונה במצב קשה לבית החולים עם פצע ירי.

בתוך כך, חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) של מרחב אשר ניהלו חקירה יסודית במהלכה אספו ראיות, גבו עדויות וביצעו חקירה פורנזית לצד איסוף מצלמות האבטחה.

כאמור, עם התקדמות החקירה, חשפו החוקרים את זהותו של החשוד – תושב כפר סולם, בן 35 לחייו, שנעצר לחקירה בחשד לרצח בסיומה נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט.

היום, בתום מיצוי חקירת המשטרה וביסוס התשתית הראייתית בתיק, הוגש נגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים על ידי פרקליטות חיפה.


נושאים קשורים: רצח אישה, חקירה, מרחב אשר


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *