הרכב הכי "רועש" בעכו נעצר אחרי עשרות תלונות במשטרה

פעילות ממוקדת של שוטרי מחוז חוף בתחנת עכו, הובילה לתפיסה והורדה מהכביש של רכב משופר שהשמיע "קולות ירי", באמצעות שינוי מכני במערכת הפליטה של הרכב.

| עודכן: ינואר 8, 2024


במסגרת המאבק בעבירות תנועה מסכנות חיים והמגבירות משמעותית את הסיכון למשתמשי הדרך, ואכיפת מטרדי הרעש שמייצרים תבהלה בקרב הציבור, קיימו בסוף השבוע שוטרי יחידת התנועה של תחנת עכו, פעילות ממוקדת בכביש 4 עוקף עכו, לאחר קבלת עשרות קריאות על שמיעת קולות ירי.

במהלך הפעילות והסריקות, הבחינו השוטרים ברכב נוסע כאשר בוקעים ממנו במהלך נסיעתו רעשים הנחזים כקולות ירי. בתוך כך ולאחר שאותר הרכב, הורו השוטרים לנהג, תושב עכו בשנות ה- 20 לחייו, לעצור לבדיקה.

למקום הגיע בוחן מיחידת התנועה של מרחב אשר, שביצע בדיקה במהלכה התברר כי בוצע שינוי מכני במערכת הפליטה, הגורם לרעש המחריד. בתום הבדיקה, הורד הרכב מהכביש ל – 30 יום ונשלל הרישיון של הנהג ל 30 יום, כמו כן קיבל הזמנה לדין.

במרבית המקרים, מדובר בשינויים שבוצעו על ידי הנהגים או מטעמם במערכות הרכב, דבר האסור לרוב על פי חוק. מעשים שכאלו מפרים את שלוותם של אזרחים רבים ומייצרים תבהלה בקרב הציבור.

שוטרי משטרת ישראל ימשיכו למקד פעילות נגד נהגים הנוהגים בכבישי הארץ ומסכנים את כלל משתמשי הדרך ולרבות אלה שמייצרים תבהלה בקרב הציבור.

נושאים קשורים: משטרת ישראל, עכו, רכבים משופרים, תחנת עכו


מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות