פקחי העירייה הצילו חייה של נערה ברחוב החשמל

סוף שבוע רווי אירועי הצלת חיים: פקחי אגף האכיפה העירוני, הצליחו להציל את חייה של נערה ברגע האחרון והובילו לתפיסתו של נהג רכב שהיה בגילופין וסיכן את חייהם של הנוסעים בכביש. סיכום אירועי הסופ"ש, בכתבה.

| עודכן: ספטמבר 3, 2023

פקחי עיריית חיפה ברחוב החשמל. קרדיט: דוברות עיריית חיפה

במהלך סיור שגרתי, שקיימו פקחי אגף האכיפה של עיריית חיפה ביום שישי האחרון (1.9) ברחוב החשמל, הבחינו לפתע הפקחים בנערה בתחנת אוטובוס, כשהיא מפרכסת. הפקחים רצו לעבר הנערה והחלו להעניק לה עזרה ראשונה, תוך שהם מעדכנים על כך ברשת הקשר את המוקד המבצעי העירוני, אשר הזעיק למקום את כוחות מד"א.

לאחר טיפול שביצע צוות החובשים בנערה, הודו החובשים לפקחים על הטיפול הראשוני שהעניקו לנערה וציינו בפניהם, כי הודות לתגובתם המהירה ולאופן טיפולם, חייה ניצלו ברגע האחרון. לאחר שהצליחו לייצב את מצבה, הנערה הובהלה לבית החולים במצב בינוני.

במקרה אחר שאירע אתמול (שבת), הבחינו שני פקחים, בעת שהיו בנסיעה במסגרת תפקידם, בנהג אשר נוסע בצורה פרועה ועוקף רכבים בצורה מסוכנת. הפקחים דיווחו ברשת הקשר אודות המקרה לניידת משולבת, הכוללת פקח ושוטר ובמקביל, המשיכו לעקוב אחר נהג הרכב שהמשיך בנסיעתו המסוכנת, תוך שהוא עובר רמזורים באור אדום, מתעלם מתמרורי "אין כניסה" ופוגע בדרך במספר רכבים. הפקחים העבירו בקשר את מספר הרכב של הנהג לצוות הניידת המשולבת, אשר בתום מספר סריקות שערך, הצליח לאתר את הרכב ועצר את הנהג. בבדיקה שביצע צוות הניידת המשולבת התברר, כי הנהג נמצא תחת השפעת אלכוהול וסמים ובחיפוש שביצע השוטר ברכב, נתפס חומר החשוד כסם מסוג "קריסטל". הנהג נעצר ונלקח לתחנת המשטרה להמשך חקירתו.

אילן חודדה, מנהל אגף האכיפה בעיריית חיפה, שיבח את מקצועיותם ותושייתם של הפקחים וציין, כי חשיבות עבודתם של פקחי אגף האכיפה לשמירת ביטחון התושבים, ממשיכה להיות מוכחת יום יום, שעה שעה.


נושאים קשורים: מד"א, עיריית חיפה, משטרה


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *