ארנק שנגנב בחוף הים, הושב לבעליו בזכות שת"פ של אגף החופים ובעלי המסעדות.

תגובה מהירה ומקצועית של אנשי אגף החופים של עיריית חיפה, בסיוע של בעלי עסקים במקום, סייעה להשיב ארנק שנגנב מנערה, בעת שבילתה בחוף הים בחיפה.

| עודכן: אוגוסט 24, 2023

בצילום: טל רוזנברג וארנקה, לאחר שהושב לה. קרדיט צילום: דוברות עיריית חיפה

טל רוזנברג, תלמידת בית הספר "חוגים" בחיפה, בילתה אתמול (שלישי) בטיילת חוף הים בחיפה, כשלפתע הבחינה, כי ארנקה, שהכיל כסף מזומן, כרטיסי אשראי ומסמכים רבים, נגנב ממנה. טל פנתה אל משרדי אגף החופים בחוף "זמיר", כשהיא נסערת ובוכה ותיארה בפני קב״ט החופים, מייקל דיבי והמאבטח שאדי חסן, שנכחו במקום, את אשר קרה לה.

לאחר שהרגיעו אותה, ביצעו השניים בדיקה מהירה מול חברת האשראי, בה עלה, כי נעשה שימוש בכרטיס באחת ממסעדות החוף. בשלב זה, פנה קב״ט החופים אל בעל המסעדה, בבקשה לבחון את מצלמות האבטחה בשעה בה בוצעה הרכישה באמצעות כרטיס האשראי הגנוב. בעל המסעדה, נענה לבקשה ובתוך זמן קצר הצליח לזהות את החשודה במצלמות האבטחה.

תאור החשודה ולבושה, הועבר באופן מיידי לצוותי האכיפה הפרוסים לאורך החוף ואלה, החלו לבצע פעולות מהירות, באמצעות סריקות לאורך רצועת החוף ובאמצעות מערכת מצלמות האבטחה, בניסיון לאתר את החשודה. בתוך זמן קצר, איתר צוות האכיפה את החשודה בחוף ועיכב אותה עד להגעת כוח משטרה. השוטרים, שהגיעו למקום בתוך מספר דקות, ביצעו חיפוש בתיקה של החשודה ומצאו בו את הארנק הגנוב. החשודה נעצרה והארנק הוחזר לנערה השמחה.

טל ואביה, שלום, הודו בהתרגשות לעובדי אגף החופים, על היחס המרגיע והחם שהעניקו לטל ושיבחו את תגובתם המהירה ופעולתם הנחושה, אשר הובילה להשבת האבידה בתוך זמן קצר ביותר.

מנהל אגף החופים, יחיאל (חיליק) אמסלם, שיבח את מהירות התגובה של קב״ט החופים וצוותי מערך האכיפה והעלה על נס את שיתוף הפעולה הפורה עם בעלי העסקים, שהוביל לסגירת מעגל מהירה ולהשבת הרכוש הגנוב לנערה.

נושאים קשורים: עיריית חיפה, גניבה, חוף הים, אגף החופים


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *