נשר: משלחת נוער מהעיר, זכתה בשמונה מדליות במכביה בארה"ב

הישג חסר תקדים, למשלחת הנוער של נשר למכביה בפלורידה, ארה״ב: שתי מדליות זהב בטניס נשים ועוד 6 מדליות על גילויי ספורטיביות. ראש העיר: " החינוך לספורט והישגים בעיר, הוא ערך עליון שאנו מחדירים ומטפחים כבר מגיל צעיר".

| עודכן: אוגוסט 17, 2023

המשלחת מנשר למכביית הנוער בארה"ב. קרדיט:דוברות עיריית נשר.

אחרי שבועיים בקהילה היהודית בברווארד קאונטי בפלורידה, חזרו עשרות בני ובנות הנוער מנשר, מהמשלחת השנתית עם הרבה כבוד והרבה חווית.

לפני כשבועיים, המריאו כעשרה בני ובנות נוער ספורטאים מהעיר נשר, בליווי מנהל מחלקת הצעירים והנוער העירונית, לפלורידה ארצות הברית, שם התחרו במכבייה, שהתקיימה בקהילה היהודית בברוורד קאונטי. אירוע המכבייה לנוער, המתרחש בכל שנה, מפגיש למעלה מ 2000 בני נוער מכל רחבי העולם, שבאים להתחרות במגוון תחרויות ספורט. בני ובנות הנוער של נשר, היו הנציגות הישראלית בתחרות והתחרו במגוון ענפים ביניהם כדורסל, טניס וריקוד. אתמול, חזרה המשלחת לארץ עם חוויות רבות וגם עם כמה מדליות, ביניהן 2 מדליות זהב בטורניר טניס הנשים ו6 מדליות על גילוי ספורטיביות במהלך התחרות.

לצד התחרות, חברי המשלחת התארחו אצל בני גילם מהקהילה היהודית התאומה של נשר, בבראוורד קאונטי קאונטי. איתם, הם ביקרו בבית הכנסת הגדול בעיר, התנדבו בגמ"ח ובקייטנת "מחנה קדימה", ביקרו במרכז ללימודי השואה, צפו במשחק בייסבול ונהנו משלל חוויות משותפות עם המארחים שלהם.

רועי לוי, ראש עיריית נשר אמר: "אני מאוד גאה בנוער שלנו על ההישגים המדהימים מהמכביה. החינוך לספורט והישגים בעיר הוא ערך עליון שאנו מחדירים ומטפחים כבר מגיל צעיר. אנו שמחים על הקשר ההדוק והעמוק שיש לעיר נשר, עם הקהילה התאומה שלנו בבראוורד קאונטי, זה לא מובן מאליו. רק בשנה שחלפה, הענקנו אות יקירת העיר מיוחד לסלמה טלס, מתנדבת שהייתה מגיעה לנשר בחודשי הקיץ בכל שנה, על מנת להתנדב וללמד את ילדי העיר אנגלית. אנחנו נמשיך להעמיק ולחזק את הקשר בין שתי הקהילות למען הדורות הבאים".

קרדיט: דוברות עיריית נשר
קרדיט:דוברות עיריית נשר.
קרדיט:דוברות עיריית נשר.

נושאים קשורים: נשר, בני נוער, עיריית נשר


תגובה אחת על “נשר: משלחת נוער מהעיר, זכתה בשמונה מדליות במכביה בארה"ב”

  1. מרגש מאוד
    ותודה לכל שליחי האור והברכה
    חודש טוב שנה עם השגים טובים בהמשך גם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *