למרות התלונות – שדרות בן-גוריון, יישאר סגור לתנועת כלי-רכב, גם במהלך סופי השבוע הבאים

כך סוכם בפגישה שנערכה אמש (ב'), בהשתתפות מנכ"ל עיריית חיפה, ניר מריאש, עם בעלי עסקים מהמושבה הגרמנית.

| עודכן: אוגוסט 15, 2023

פגישת עירייה במלון "קולוני". קרדיט צילום: דוברות עיריית חיפה

בפגישה, שהתקיימה במלון "קולוני", שנמצא בשדרה עצמה, השתתפו עשרות בעלי עסקים במושבה הגרמנית. את עיריית חיפה ייצגו בפגישה: מנכ"ל העירייה – ניר מריאש, דובר העירייה – אלירן טל, סגן ראש מנהל תפעול – יריב פלד ונציגי האגף לפניות הציבור.

בעיריית חיפה טוענים שבפגישה, רובם המוחלט של בעלי העסקים והתושבים במושבה, מרוצים מהחלטת העירייה לסגור את שדרות בן גוריון לתנועת רכבים במהלך סופי השבוע ולכן הוחלט להמשיך בסגירת הציר, תוך עיבוי כוחות הפיקוח והמשטרה באיזור, לטובת תחושת הביטחון האישי של בעלי העסקים והמבלים הרבים, הפוקדים את שדרות בן גוריון.

נ', תושבת האזור שהעדיפה להישאר בעילום שם מסרה לכרמליסט, כי משיחותיה עם תושבים ובעלי עסקים ברחוב, התמונה שהצטיירה היא אחרת: "בעלי העסקים לא מפסיקים להתלונן שאנשים לא מגיעים, בזמן שהרחוב נסגר לתנועה, יש לא מעט שעות בהם לא רואים כמעט נפש חיה ברחוב".

מנכ"ל עיריית חיפה, ניר מריאש: "נמשיך לקיים שיח עם התושבים ובעלי העסקים במושבה, על מנת שהמקום היפה והייחודי הזה ימשיך לשאוב אליו המוני מבלים, מהארץ ומחו"ל, שיוכלו להנות בו בביטחון וללא סיכונים. הרוב המוחלט של בעלי העסקים והתושבים כאן, מברכים על החלטת הנהלת העירייה לסגור את הרחוב לתנועת רכבים בסופ"ש ולכן ההחלטה בעינה עומדת גם לסופי השבוע הבאים. נמשיך להיות בקשר רצוף עם העסקים כאן ובמקביל נבקש מהמשטרה שתגביר את נוכחותה באיזור."

נ

קרדיט צילום: דוברות עיריית חיפה

נושאים קשורים: עיריית חיפה, המושבה הגרמנית


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *