חגיגות יום העצמאות בחיפה והאזור: המדריך המלא לערב החג

| פורסם: אפריל 25, 2023

קרדיט צילומי ארכיון: דוברות עיריית חיפה

לאחר העצב של יום הזיכרון הגיעו רגעי החגיגות של יום העצמאות ה75 למדינת ישראל, אז אילו אמנים יופיעו באזור חיפה ומהן התוכניות לערב החג ? כרמליסט עושה סדר בחגיגות

בעיר הראשית של האזור- חיפה, גם השנה יחגגו את החג הלאומי בחמישה מוקדים שונים: על הבמה המרכזית, שתוקם ברחוב העצמאות בעיר התחתית, יופיעו, החל מהשעה 20:00 בערב, ברי סחרוף, נורוז, אדיר גץ, בניה ברבי ונונו.

בבמת "גן האם" שבמרכז הכרמל יחל בשעה 20:10 המופע לילדים "חיפזון וזהירון" ולאחר מכן תעלה להופיע על הבמה הזמרת אגם בוחבוט.

ב"גן אופירה נבון" שבשכונת שפרינצק יעלו להופיע, החל מהשעה 20:10, מיטב האומנים החיפאיים ובהמשך הערב יופיעו על הבמה "סוזי סופרייז" וההרכב "הפרויקט של רביבו".

החוגגים בבמת "אח"י אילת" שבקריית-חיים יוכלו גם הם ליהנות מהופעה של אומנים חיפאיים ובהמשך מהמופע לילדים "אופק קסם של ילד". בהמשך הערב, יופיעו, בזה אחר זה, אגם בוחבוט, נרקיס, אביהו פנחסוב ואושר כהן.

את החגיגות בבמות השמחה ילוו מופעי זיקוקים מרהיבים בשמי העיר:
בקריית-חיים (ירי מגן בית העם, צפייה מאזור הבמה) – בשעה 21:00, במרכז הכרמל (ירי מגן הזיכרון, צפייה מטיילת לואי) – בשעה 21:30 ובעיר התחתית (ירי מנמל חיפה, צפייה מרחוב שער פאלמר ואזור הבמה) – בשעה 22:00.

ביום רביעי, 26.4, יום העצמאות, ייערך בשעה 11:30 ב"גן בנימין" וברחבת תיאטרון חיפה הפנינג חגיגי למשפחות, שיכלול הופעה של "משפחת ספיר".

ב"גן הבנים" שבנווה-שאנן יחל גם כן באותה השעה הפנינג למשפחות, שיכלול הופעה של כוכבת הילדים, "שירי בירי בום".

בנשר יופיעו פאר טסי שהאלבום האחרון שלו מתנגן בלי סוף בכל תחנות הרדיו, הפרוייקט של רביבו שהופכים כל אירוע לחגיגה והסופרסטאר יהונתן מרגי שיקפיץ את הקהל עם מגוון הלהיטים שלו.

בקריית ביאליק יופיעו להקת "סטלה מאריס", נונו, אבי אברומי, בניה ברבי ומשה פרץ יחתום את הלילה.

במהלך הערב יהיו זיקוקים במספר פעימות

בקריית מוצקין יופיעו הזמרת מירי מסיקה שהופעתה עשתה הרבה רעש עקב התבטאויותיה בעד המחאה, אבי אברומי, להקות מקומיות ועדן חסון.

בקריית ים יופיעו הזמרות נרקיס ואגם בוחבוט יחד עם הופעה של סאבילימינל והצל, גם בקריית ים יופיעו להקות מקומיות.

בקריית אתא יעלו על הבמה המרכזית בפארק הרצל הזמרת נרקיס, פול טראנק, אושר כהן ,מיכאל לוי, קובי ממן ועדן חסון יחתום את הלילה".

מטחי זיקוקים יתקיימו בשתי פעימות בשעות 21:45 ו23:45.

בטירת כרמל לאחר מחאות רבות ופשרה תיערך הופעתה של הזמרת מירי מסיקה, כמו כן יופיעו עדן חסון{שמופיע גם בחלק מהקריות} להקות מקומיות ורביב כנר


נושאים קשורים: יום העצמאות


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *