אוהד שגב, לשעבר מנכ"ל עיריית חיפה, הכריז על מועמדותו לראשות העיר עכו

| עודכן: אפריל 19, 2023

אוהד שגב צילום: יקיר ברבי

שגב, מנכ"ל העירייה בעבר: "אני אוהב את העיר עכו ואת תושביה ומביא איתי את הניסיון, המקצועיות, הקשרים – ומעל לכל את הלב כדי להוביל את עכו בהצלחה אל מול שלל האתגרים"

אוהד שגב, בן 52, נשוי + ארבעה, הוא יליד עכו ותושב העיר. שירת שירות משמעותי כמפקד ביחידה מובחרת בחיל האוויר. בעל תואר ראשון בסטטיסטיקה ותואר שני במנהל ציבורי למנהלים מאוניברסיטת חיפה.

לשגב ניסיון ניהולי וחברתי עשיר ומגוון. הוא כיהן בעבר כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת חיפה, כמנהל רשת הסניפים בחברת אתגר כוח אדם וסיעוד, כמנכ"ל עיריית חיפה וכמנכ"ל עיריית עכו במשך 16 שנים, בין השנים 2004-2020. כיום שגב מכהן כמנכ"ל חברתCircon global העוסקת בקידום טכנולוגיות ישראליות לפרויקטים לאומיים במרוקו בתחומי המים, החקלאות, הביטחון והתיירות. במסגרת תפקידיו המגוונים ניהל שגב אלפי עובדים ותקציבי ענק של מיליארדי שקלים.

לאוהד שגב ניסיון רב בעבודה מול משרדי הממשלה השונים, הרלוונטיים לקידום העיר. לשגב יחסי עבודה והיכרות עם שרים, מנכ"לים ואנשי הדרג המקצועי ברוב משרדי הממשלה, כמו גם עם חברי כנסת, ראשי ועדות ושדולות רלוונטיות. במסגרת תפקידו כמנכ"ל העירייה, פעל שגב בין היתר בהצלחה גם עם משטרת ישראל וגופי הביטחון, ניסיון אותו יביא לתפקיד ראש העיר.

שגב הכריז כי בראש סדרי העדיפויות שלו הגברת תחושת הביטחון האישי, פיתוחה הכלכלי והחברתי של העיר ופיתוח הקהילתיות והתרבות בעכו.

שגב מתכוון להוביל הוספת אלפי מקומות תעסוקה איכותיים נוספים בעכו, אשר יביאו לחיזוק האוכלוסייה בעיר ולהגירה חיובית אליה. במסגרת תוכניתו לעיר עכו בכוונת שגב לחזק את הקהילתיות, בהתאם לאזורים הגאוגרפיים השונים ובהתאמה לאוכלוסייה המגוונת של העיר.

אוהד שגב: "אני שמח ונרגש להכריז על מועמדותי לראשות העיר עכו, העיר שבה גדלתי, עיר שהוריי זיכרונם לברכה, שעלו ממרוקו, היו ממייסדיה וממקימי מערכת החינוך שלה. עיר אהובה שאני מחובר אליה בכל נימי נפשי. עכו היא עיר מיוחדת, מגוונת ומלאה בקסם – ויחד עם זאת באתגרים רבים. אני ניגש למשימה משמעותית וקריטית, באמונה מלאה שאני מסוגל לה.

"לנהל כל עיר במדינת ישראל זה אתגר גדול – ולנהל עיר מעורבת בפריפריה זהו אתגר מורכב שבעתיים, אך אני יודע שיש לי את מקסימום הניסיון, הכלים והרצון להצלחה במשימה, אליה אני ניגש בתחושת אחריות גדולה. יש לנו סיכוי אדיר להפוך את עכו לעיר המשמעותית ביותר בגליל מכל הבחינות. אעבוד קשה לטובת כל האוכלוסיות בעכו האהובה שלנו, לטובת עתיד משותף, מלא תקווה ובטוח לכולם".

*קרדיט צילום: יקיר ברבי

נושאים קשורים: עכו


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *