ד"ר חתאם חוסיין מהקריה הרפואית רמב"ם תשיא משואה ביום העצמאות ה75 למדינת ישראל

| עודכן: אפריל 17, 2023

ד"ר חתאם חוסיין צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

המרכז הרפואי רמב״ם גאה מאוד על הבחירה בדר חתאם חוסיין, רופאה בכירה מבית החולים רמב״ם, מהמומחיות הגדולות בארץ בתחום מניעת זיהומים, ואחת מהרופאות פורצות הדרך מהעדה הדרוזית – על הבחירה להשיא משואה ביום העצמאות.

פרופ' מיכאל הלברטל, מנהל רמב״ם: אני חש גאווה עצומה בבחירה של דר' חתאם חוסיין להשיא משואה. חתאם הוכיחה עצמה כאשת מקצוע מעולה בתחום המאבק בזיהומים עם פרפקציוניזם לא מתפשר בדרישה מתמדת מכל מחלקות בית החולים להשתפר כל הזמן בתחום. אבל בתקופת הקורונה נחשפנו ליכולות מעולות של חתאם גם בתחום הניהול, כאשר לקחה על עצמה את ניהול מערך הקורונה של רמב״ם , שבתקופות מסוימות היה הגדול בארץ. היא עבדה ברציפות במשך שנתיים, יום ולילה תחת עומס אדיר והכל במאור פנים וגישה חיובית לחיים. חתאם היא דוגמה לאשה פורצת דרך בתחומה שעתיד מזהיר עוד לפניה.

ד"ר חתאם חוסיין צילום: הקריה הרפואית רמב"ם

נושאים קשורים: רמבם, יום העצמאות


2 תגובות על “ד"ר חתאם חוסיין מהקריה הרפואית רמב"ם תשיא משואה ביום העצמאות ה75 למדינת ישראל”

  1. על מה בדיוק ? זה הבית חולים הכי מזוהם שראיתי כל יום יוצאים משם 3-4 עגלות שנפטרים מחיידקים !!! אין שמירה במחלקות על ידי הצוות !!! אחים ואחיות שמטפלים בחולים עם חיידקים מטפלים גם בחולים מונשמים שמערכת החיסון שלהם גם ככה חלשה !!! מנקים את המחלקות עם מים שחורים !!! תיקנים ועכברים מסתובבים חופשי !!! שיטה חדשה במקום טיפול נמרץ בכל מחלקה פנימית עם הזיהומים הכי קשים פתחו חדר שהוא טיפול מוגבר עם 5 מונשמים שכל הצוות של המחלקה הפנימית מטפל גם במונשמים … בנוסף למחלקה הכניסו גם חולי סרטן וגם חולי קורונה וגם מונשמים וגם חולים עם חיידקים מה שבעצם מביא לזה שאין להם סיכוי !!! הלוואי ותקראו את התגובה ותטפלו בזה כי זה לא מה שקורה בבתי חולים שקצת איכפת להם מהחולים שלהם !!! אמא שלי נפטרה אחרי מלחמה של 4 חודשים בסוף נפטרה מחיידק ! בזמן הזה ראיתי 80-90 עגלות של נפטרים כולם מאותה סיבה סיבוך של חיידק – ספסיס .

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *