יום כיף לאימהות לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים נערך בנשר

| עודכן: מרץ 24, 2023

צילום: דוברות עיריית נשר

בהמשך לאירועי יום האישה בעיר נשר, ערכה עיריית נשר יום כיף לאמהות לילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בספא ״מג׳יק גארדן״ בקאנטרי ״גרייט-שייפ״. המשתתפות נהנו מסדנת ריקוד, עיסוי, מתקני הספא וארוחת צהריים מפנקת.

המרכז למשפחה שם במרכז דווקא את משפחותיהם של אנשים עם מוגבלויות מתוך הבנה, כי כאשר ישנו חבר משפחה שזקוק לטיפול מיוחד הנטל ברובו מושם על משפחתו הקרובה.

המשנה לראש העיר אדוה קאופמן הגיעה לברך את הנשים באירוע ואמרה ״נושא הצרכים המיוחדים עבר לפני כחמש שנים לראש סדר העדיפויות עם כניסתו של רועי לוי לתפקיד ראש העיר ועם המינוי שלי לאחראית על תחום השירותים החברתיים. לרוב במדינת ישראל ישנו יחס לאותו אדם עם מוגבלות, אשר מקבל את הסיוע או התנאים להם הוא זקוק, אך ככל שהעזרה תהי מיטבית, ישנו נטל עצום עליכן משפחות יקרות. כאן אנו נכנסים לתמונה להעניק לכם יחס, אוזן קשבת, קהילה ולא פחות חשוב פעילויות הפגה שמגיעה לכן כל כך!״

עו״ס נעמי מנדלבאום, המפעילה את המרכז למשפחה מהמחלקה לשירותים חברתיים אמרה ״זוהי עדות לכך שקהילה מרפאה. לא את המגבלה, היא מצב נתון. אבל מה שהמשפחות מקבלות מהאמפתיה ומהחיזוק ההדדי- לא יסולא בפז. אמש נתנו להם, אך לרגע קט, שחרור מטרדות היום יום, מהטיפול הכל כך אינטנסיבי ומהאתגרים הצפויים בתקופת הפסח עם חופשת הלימודים.

צילום: דוברות עיריית נשר

נושאים קשורים: נשר, עיריית נשר


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *