שר האוצר ויו"ר ועדת הכספים החליטו להאריך את הטבות המס לתושבי העיר עכו

| עודכן: פברואר 8, 2023


בשורה לתושבי העיר עכו: שר האוצר, בצלאל סמוטריץ ויו"ר ועדת הכספים, ח"כ הרב משה גפני נענו היום לבקשת ראש העיר עכו, שמעון לנקרי והחליטו להאריך את הטבת המס לתושבי העיר עכו. החלטת השר תובא בימים הקרובים לאישור מיידי של ועדת הכספים ובכך למעשה תבוא לידי סיום סוגיה זו.

היום השתתף ראש העיר בדיון בוועדת הכספים שעסקה בנושא, זאת לאחר שנועד בשבוע שעבר עם ח"כ הרב משה גפני שהשתכנע מדבריו של לנקרי והבטיח לזמנו לדיון  בוועדה. בתום הדיון נועד לנקרי גם עם שר האוצר יחד עם חברי הכנסת ינון אזולאי  ואופיר כץ.

במהלך הפגישה ביקש לנקרי מהשר לאשר את הארכת הוראת השעה לעיר עכו וזאת לאור חשיבות העניין להמשך התפתחותה של העיר.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי: "אני שמח לבשר לתושבים  שהטבת המס אשר ניתנה לעכו לפני שלוש שנים, תישאר על כנה ותימשך גם בשנים הבאות, זאת לאחר מאמץ משותף שלי ושל חבריי להנהלת העיר: רפאל לוזון, נפתלי רזניקוביץ ונתנאל אלפלס ויו״ר המועצה הדתית עופר כהן".

"העיר עכו תמשיך להוות עיר אטרקטיבית, ותמשיך להתפתח גם בשנים הבאות בע״ה", אמר לנקרי, "תודה גדולה לראש הממשלה מר בנימין נתניהו ולחבריי השרים וחברי הכנסת מהליכוד שהתייצבו לצידי כאיש אחד בתמיכה חד ממשית וללא סייג. תודה רבה לח״כ ינון אזולאי מש״ס אשר ממשיך בגאון את דרכו של אביו הרב דוד אזולאי ז״ל ומלווה את עכו בכל שנדרש ובוודאי בעניין הטבות המס. תודה מיוחדת מקרב הלב לרב משה גפני יו״ר ועדת הכספים אשר עמד לצידה של העיר עכו גם לפני שלוש שנים בעת כינון החוק  וגם הפעם בהרתמות חד משמעית וקידום הנושא ללא דיחוי בוועדת הכספים. תודה לשר האוצר בצלאל סמוטריץ שהוכיח הבנה עמוקה, ובמקצועיות רבה הפעיל את סמכותו והביא להחלטה להארכת הוראת השעה, ולבסוף תודה גדולה לאוהד שגב שפעל ללא לאות בצנעה ובענווה לקשירת כל הקצוות הפוליטיים הנדרשים בכדי שנוכל להביא את ההחלטה לכדי ביצוע במהירות חסרת תקדים. תושבי עכו היקרים! הבטחנו וב״ה קיימנו.  בע״ה יחד נמשיך נעשה ונביא לעירנו האהובה עוד הצלחות רבות".

השר סמוטריץ: "קיבלנו החלטה משותפת של הקואליציה כולה, מהלך שהובילו יו"ר ועדת הכספים וח"כ אזולאי. המטרה היא לחזק מנהיג שמוביל את עכו מול אתגרים משמעותיים מאוד ועושה עבודה מצוינת. אנו נאריך ב"ה את הטבות המס במטרה למוך אוכלוסייה חזקה שתחזק את עכו".

יו"ר ועדת הכספים, ח"כ משה גפני: "לקבל החלטה מיד במקום היא היא החלטה נכונה וזה מה שהיה צריך לעשות באמת לחזק את עכו".

נושאים קשורים: עכו


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *