סיור במרפאות כללית במחוז חיפה ובגליל מערבי

| פורסם: מרץ 6, 2022

ראש אגף קהילה בכללית, רות ברוך וצוות הסיעוד סיירו במרפאות מחוז חיפה וגליל מערבי
ראש אגף קהילה בכללית, רות ברוך וצוות הסיעוד סיירו במרפאות מחוז חיפה וגליל מערבי

ראש אגף קהילה בכללית, רות ברוך וצוות הסיעוד סיירו במרפאות מחוז חיפה וגליל מערבי בליווי מנהלת הסיעוד של המחוז, רינת בסל והנהלת הסיעוד.

הסיור החל במרפאה יועצת ובמרכז הילד בארמון וצוות הסיעוד הציג את העשייה הייחודית במרפאה ובהמשך סיירו במרפאה החדשה נאות פרס, בקניון קסטרא. בהמשך סיירו במרכז לרפואה יועצת זבולון ושם הוצגה העשייה של הסיעוד במוקד הלילה ואתר עירויים, במכון האונקולוגי מכון גסטרו וחדר ניתוח.

"בכללית יש ראייה של רצף טיפול שמאפשר למטופלים לבצע חלק גדול מהניתוחים ו/או מעקבים לאחר ניתוחים ופעולות רפואיות בקהילה וחוסכים זמן יקר והמתנה בבתי החולים. המנתחים המובילים שלנו מבצעים בזבולון עשרות סוגים של ניתוחים ופעולות וביניהם ניתוחים להסרת נגעים סרטניים, קטרקט ועוד. בשנים האחרונות בזכות אנשי הצוות ישנה הסטה של שירותים לקהילה ולבתי החולים מופנים המקרים המורכבים" הסבירה רינת.

בתום הסיור הודתה רות, שהייתה עד לפני כ – 7 חודשים למנהלת הסיעוד במחוז למנהלות, לרכזות ולצוות הסיעודי במחוז על האיכות והחדשנות. "הצוותים שלנו עושים עבודת קודש בתקופה מאתגרת מאוד. מחוז חיפה וגליל מערבי ממשיך להוביל באיכות רפואית ובשירות ואני גאה ומברכת על כך. האזור ממשיך להתפתח ובהתאם לכך כללית מרחיבה את השירות והטיפול".

"לאורך כל השנה, האחים והאחיות נמצאים בשביל המטופלים שלנו. מבצעים עבודת קודש במסירות רבה לצד מחקר, חדשנות, יזמות תוך שמירה על חמלה ורוך בטיפול. אנו נותנים שירות רפואי מתקדם ומוביל לתושבי אזור חיפה וגליל מערבי והציבור מעריך את הטיפול האיכותי והמקצועי שאנו מעניקים" סיכמה רינת את הסיור המוצלח.


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *