מנכ"לית הכללית, רות רלבג, סיירה במרפאות כללית מחוז חיפה וגליל מערבי

| עודכן: נובמבר 15, 2021

צילום: דוברות כללית

מנכ״לית הכללית הנכנסת הגב׳ רות רלבג הגיעה לראשונה מאז כניסתה לתפקיד, לסיור במחוז חיפה וגליל מערבי, בהובלתו של מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי – רונן נודלמן, חברי הנהלת הכללית, ד״ר אבי גולדברג -מנהל המרכז הרפואי כרמל וחברי הנהלת המחוז.

הסיור שנערך במרפאות כללית שפרינצק, במרכז בריאות הילד ארמון ובמרפאת כרמל צרפתי כלל סקירה על העשייה הענפה, שיפור השירות וההתאמות שנעשו ב-3 השנים האחרונות במחוז שהובילו לעליה בנתח השוק ולהצטרפות של לקוחות לכללית, כולל פירוט על מגוון השירותים הנרחבים לצד ההתמודדות עם האתגרים השונים. כמו כן, התרשמה המנכ"לית מפעילויות קידום בריאות נרחבות המתקיימות ברחבי המחוז ומחזקות את הקשר בין המרפאות והצוותים לקהילה, ממוקד הלילה וסופי השבוע של כללית במרכז רפואי כרמל – הראשון מסוגו בארץ בתוך מתחם אשפוז היום המאובזר והמשופץ, מהפעילות המרחבית ומשיתופי הפעולה הקיימים עם כרמל, פעילות שמובילה את הארץ מבחינת איכות רפואית ומרצף טיפול שתורם מאוד לחווית המטופל.

רונן נודלמן, מנהל המחוז, אמר במהלך הסיור ש״כללית מובילה את הבריאות בחיפה וגליל מערבי ותמשיך להוביל. חלקה של כללית ובעיקר מי שמובילים את הרפואה בו, צוותי המרפאות, הוא משמעותי וממשיך לגדול מיום ליום. אנו גאים בפועלנו, בהובלת המאבק הלאומי בנגיף הקורונה לצד המשך מתן טיפול רפואי איכותי בשגרה. אנו ערוכים לקראת חיסוני ילדים נגד קורונה ונמצאים בעיצומו של מבצע חיסוני שפעת".

בתום הסיור ערכה המנכ"לית מפגש עם הנהלת המחוז ומנהלי המנהלות ובדברי הסיכום הודתה רות רלבג למנהל המחוז, לצוותי המרפאות על עבודתם המסורה ואמרה כי במחוז יש עשייה שמעוררת גאווה.

"התרשמתי לטובה מהקשר החזק בין הצוותים למטופלים והמעורבות עם הקהילה הסובבת .רמת השירות הניתנת כאן היא גבוהה מאוד ובעיקר ניכרת האיכות הרפואית המצויינת בתחומי הרפואה המונעת ורפואת השיגרה".


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *